Strona 24 z 124 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1239

Wątek: Sprzęt do ślubów cz. IV

  1. #231
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Opole
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez crazy Zobacz posta
    Do mnie przychodzą tacy, którzy wiedza co oferuję i nie ma zbędnych pytań wymyślania itp.
    Oby mi było dane doczekać takich czasów. Amen

  2. #232
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    masakra ! Jesteście sprzętomaniakami!

    Czytam to wszystko i chyba zaczynam dowartościowywać coraz bardziej swój talent fotograficzny, że z tak skromnym sprzętem mam przesyt klientów na moje zdjęcia, i nie tylko ślubne


    Jeszcze jedno mnie zastanawia, te dodatkowe body ustawione na statywach, wyzwalane przez pilot w kościele ? i oczywiście po ceremonii zostawiacie je w kościele, żeby wyrobić się z czasem za parą młodą która zapiernicza w tępię błyskawicznym na sale ? później wracacie do kościoła pozbierać sprzęt ?

  3. #233
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Jeszcze jedno mnie zastanawia, te dodatkowe body ustawione na statywach, wyzwalane przez pilot w kościele ? i oczywiście po ceremonii zostawiacie je w kościele, żeby wyrobić się z czasem za parą młodą która zapiernicza w tępię błyskawicznym na sale ? później wracacie do kościoła pozbierać sprzęt ?
    Wszystkie klamoty zabiera pewnie asystent z drugim samochodem
    Ostatnio edytowane przez digital.photography ; 11-07-2013 o 16:14

  4. #234
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    a gdy się nie znajdzie asystenta, to pewnie zdjęć nie będzie można zrobić, bo bez takiej ilości obiektywów i body- nie można przecież ?

    lepiej skupić się nad zdjęciami z 2szkłami, i podchodzić sobie dyskretnie, nie zwracając na siebie uwagi, niż bawić się w cyrk i żonglować sprzętem jak jakiś pajac !

  5. #235
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    a gdy się nie znajdzie asystenta, to pewnie zdjęć nie będzie można zrobić, bo bez takiej ilości obiektywów i body- nie można przecież ?

    lepiej skupić się nad zdjęciami z 2szkłami, i podchodzić sobie dyskretnie, nie zwracając na siebie uwagi, niż bawić się w cyrk i żonglować sprzętem jak jakiś pajac !
    Dokładnie tak i zgadzam się.
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  6. #236
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Bez urazy, czasami będąc gościem widząc takich fotografów, uśmiech sam na twarzy mi się nasuwa. Machają obiektywami, coś tam zmieniają więcej niż robią zdjęcia, szeleszczą chodzą i grzebią po torbie wielkości plecaka podróżnego, nie mówiąc nic o jakiś pasach dopinanych gdzie dyndają kolejne szkła ( fajnie później biegnie taki fotograf za młodą parą która swobodnie się porusza) Goście się gapią, bo fotograf zamiast robić zdjęcia to ciągle coś tam wierci i szeleści przy tym aparacie

    Przecież jak ktoś obcykany to jednym obiektywem obleci całą ceremonie i zrobi miodne zdjęcia. A jeszcze coś dodam że ślub idzie też zrobić APS-C co niektórzy tutaj wpadną zaraz w histerie jak to przeczytają


    Przecież w 90% czasu w kościele młodzi stoją/siedzą w jednym miejscu, nie przemieszczają się gwałtownie, nie skaczą nie latają na paralotniach itp . To nie reportaż wojenny ludzie ...
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 11-07-2013 o 16:31

  7. #237
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Bez urazy, czasami będąc gościem widząc takich fotografów, uśmiech sam na twarzy mi się nasuwa. Machają obiektywami, coś tam zmieniają więcej niż robią zdjęcia, szeleszczą chodzą i grzebią po torbie wielkości plecaka podróżnego, nie mówiąc nic o jakiś pasach dopinanych gdzie dyndają kolejne szkła ( fajnie później biegnie taki fotograf za młodą parą która swobodnie się porusza) Goście się gapią, bo fotograf zamiast robić zdjęcia to ciągle coś tam wierci i szeleści przy tym aparacie

    Przecież jak ktoś obcykany to jednym obiektywem obleci całą ceremonie i zrobi miodne zdjęcia. A jeszcze coś dodam że ślub idzie też zrobić APS-C co niektórzy tutaj wpadną zaraz w histerie jak to przeczytają


    Przecież w 90% czasu w kościele młodzi stoją/siedzą w jednym miejscu, nie przemieszczają się gwałtownie, nie skaczą nie latają na paralotniach itp . To nie reportaż wojenny ludzie ...
    Jak dołożymy, że szkło ma ogniskową 50mm to już w ogóle tragedia
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  8. #238
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez crazy Zobacz posta
    Jak dołożymy, że szkło ma ogniskową 50mm to już w ogóle tragedia
    Zależy, bo jeśli to będzie 50L 1.2 to respect fotograf pro :-)
    a jeśli będzie z 50 1.4 to pewnie jakiś amator

  9. #239
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Heeh dobre, a na poważnie nie usmiechało mi się dopłacać ponad 3 tysie za delikatnie jaśniejsze szkło, tym bardziej , że moja Sigma generuje bardzo dobre optycznie obrazki
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  10. #240
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Zgadzam się z Wami, że podczas reportażu ślubnego należy skupić się na fotografowaniu, a nie "celebrowaniu" swojego sprzętu. Zapewne wielu z Was to wie jednak pragnę podkreślić, że wiele par młodych bardzo docenia stosowne zachowanie się fotografa podczas całej uroczystości. Kilkukrotnie spotkałem się z miłym podziękowaniem ze strony młodych, że podczas swojej pracy byłem "przeźroczysty" i zupełnie nie zwracałem na siebie uwagi.

Strona 24 z 124 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •