Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: The Human Body Exhibition w Krakowie

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    51
    Posty
    2 587

    Domyślnie The Human Body Exhibition w Krakowie

    Ponieważ branża ślubna zdycha, czas na coś "świeższego":

    Wystawa "The Human Body Exhibition" w Krakowie - Galeria - Wiadomości - WP.PL

    Ciekawi mnie kto był, kto zamierza pójść i poocierać się o "sztukę", a nader wszystko wrażenia z "obcowania" (jeśli ktoś się przełamał i poszedł).
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: The Human Body Exhibition w Krakowie

    byłem ;-) i warto sie wybrac - choc to nie sztuka :P - raczej cos w rodzaju projektu naukowo- uczelnianego. Ciekawe i kontrowersyjne.

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 846

    Domyślnie Odp: The Human Body Exhibition w Krakowie

    Czy można focić?

  4. #4
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 759

    Domyślnie Odp: The Human Body Exhibition w Krakowie

    Ciekawy jest opis:

    Cytat Zamieszczone przez wp.pl
    200 eksponatów - całych ciał ludzkich lub pojedynczych narządów. Ciała zostały poddane plastynacji, czyli skomplikowanemu procesowi preparacji, polegającemu na usunięciu z tkanek organizmu wody oraz tłuszczów i nasyceniu ich odpowiednimi polimerami, co powoduje zatrzymanie ich rozkładu, zachowany zostaje jednak ich kształt i kolor.

    Wystawę obejrzało już kilka milionów ludzi w całej Europie, jednak wszędzie wzbudzała ona kontrowersje, skrajne emocje, a także sprzeciw obrońców praw człowieka. Wszystko dlatego, że ciała pochodzą z Chin i nie ma całkowitej pewności, że zostały pozyskane w sposób legalny i etyczny.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: The Human Body Exhibition w Krakowie

    nie można focić . Na poczatku wpuszczono fotoreporterow (przed premeira) a teraz jest zakaz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •