Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Elektroniczne sterowniki do filmowania lustrzankami

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Wlkp
    Wiek
    45
    Posty
    176

    Domyślnie Elektroniczne sterowniki do filmowania lustrzankami

    Informacja z fejsbukowego profilu firmy Foto 7 s.c.:
    "Jeśli filmujesz lustrzanką firmy Canon, to musisz zobaczyć te sterowniki!
    Manfrotto wprowadziło do swojej oferty dwa nowe sterowniki dedykowane do lustrzanek firmy Canon dla modeli od 500D wzwyż.
    Dostrzegając potrzebę szybko rozwijającego się rynku lustrzanek wykorzystywanych do filmowania, firma przygotowała dwa specjalne sterowniki umożliwiające regulację ostrości poprzez podłączany do portu USB sterownik. Dzięki temu zyskujemy pełną płynność ostrzenia, kontrolę nad ustawieniami aparatu oraz nie jesteśmy ograniczeni manualnym follow focusem podłączanym do obiektywu.
    Sterowanie poprzez port USB w aparacie jest uniwersalne dla wszystkich obiektywów z autofocusem oraz daje możliwość kontroli nad aparatem zawieszonym np. na kranie."
    Więcej informacji na stronie firmy:
    Sterowniki do lustrzanek Canon na USB - pełna kontrola nad focus'em :: foto7

  2. #2

    Domyślnie Odp: Elektroniczne sterowniki do filmowania lustrzankami

    Fajna rzecz, ale popatrz na cenę...

    Sterowniki - MVR 911 EJCN, Sterownik do aparatów, HDSLR, CANON,EOS 5D Mark II,EOS 1D Mark IV - Manfrotto

    aż takim amatorem kręcenia lustrzanka nie jestem, ale na pewno znajda się użytkownicy.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Elektroniczne sterowniki do filmowania lustrzankami

    Szkoda tyle kaski...

    Można podłączyć tablet i mam wielki ekran dotykowy którym steruję wszystko co możliwe...
    Zamiast tablet można podłączyć oczywiście telefon.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Elektroniczne sterowniki do filmowania lustrzankami

    Są chińskie zamienniki na "alledrogo" zasilane 2xAA. Może nie tak bogato wyposażone ale działają, z tego co pokazują na filmach przykładowych. Niestety linka nie podam bo mam w pracy zablokowany serwis aukcyjny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •