Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jaka kamera do 1500 zł

Mieszany widok

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Wlkp
    Wiek
    45
    Posty
    176

    Domyślnie Jaka kamera do 1500 zł

    Pytanie jak w temacie.
    Kamera dla teścia, użytkowanie amatorskie, "do wszystkiego" - głównie filmy z wczasowych wyjazdów, grilla, rodzinnych spotkań itp.
    Póki co myśli o Panasonic HC-V700. Czy jest coś lepszego w podobnych granicach cenowych?

  2. #2
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Jaka kamera do 1500 zł

    Kiedyś miałem na krótko jedną z kamer Sony Handycam, niestety nie pamiętam dokładnie modelu, ale było to z serii gdzie na początku w nazwie modelu jest CX. Pamiętam, że był to jeden z droższych modeli (bo z tych serii są i tańsze) i jak na amatorskie zastosowania to całkiem konkretna kamera. Musisz poszperać w nich, bo na prawdę można znaleźć konkretne modele

    @EDIT: Bardzo możliwe, że kamera którą miałem to Sony HDR-CX550, jednak z tego co patrzę to jest już niedostępna w sprzedaży, ale polecam iść tym tropem dalej.
    Ostatnio edytowane przez jas_r ; 21-02-2013 o 22:26

  3. #3

    Domyślnie Odp: Jaka kamera do 1500 zł

    Jakieś 2 miesiące temu próbowałem zgłębić temat. Przejrzałem sporo testów, opinii, rankingów, głównie na anglojęzycznych portalach. Wyszło mi, że powinienem kupić któryś z modeli Panasonica lub JVC mieszczącego się w budżecie.
    Zależało mi na HD, w miarę dobrej pracy w słabym świetle i dobrym AF.

  4. #4
    Bywalec Awatar yarson
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    152

    Domyślnie Odp: Jaka kamera do 1500 zł

    A brałes pod uwagę aparat jakiś ? Np. 550d ... Używany oczywiście...

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Jaka kamera do 1500 zł

    Zastanow sie co ty polecasz. To ma byc cos czym tesc bezstresowo nakreci grila czy urodziny wnuczat tudziez igraszki z tesciowa :-) 550D sie w takiej roli sprawdzi. Panasonic Gh-2 czy NEXy juz bardziej bo maja przywoity AF dzialajacy w czasie filmowania.

  6. #6
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Jaka kamera do 1500 zł

    Może nie lubi teścia .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Las
    Posty
    197

    Domyślnie Odp: Jaka kamera do 1500 zł

    Tego Panasa polecam z czystym sumieniem, dobrze mi służy od pół roku, mocną stroną jest zoom optyczny, naprawdę rewelacyjny, w połączeniu z dobrą stabilizacją. Pozdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •