Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Zdjęcia na lodowisku - jaki sprzęt w rozsądnej cenie.

  1. #41
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Krynica - Zdrój
    Posty
    101

    Domyślnie Odp: Zdjęcia na lodowisku - jaki sprzęt w rozsądnej cenie.

    Dziękuję bardzo A jak się ma jeszcze D90 do tego wszystkiego.... Podobno też nikon lepiej działa dziś canon z sigmą,,, Wiem, że to forum canona, ale Wasze wszystkie postrzeżenia są trafne. Boję się, że 1D Mark II może być nie zdobyczny w przedziale cenowym, jaki założyłem...

  2. #42
    Dopiero zaczyna Awatar Chtiej
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Zdjęcia na lodowisku - jaki sprzęt w rozsądnej cenie.

    Cytat Zamieszczone przez K@milos Zobacz posta
    Dziękuję bardzo A jak się ma jeszcze D90 do tego wszystkiego.... Podobno też nikon lepiej działa dziś canon z sigmą,,, Wiem, że to forum canona, ale Wasze wszystkie postrzeżenia są trafne. Boję się, że 1D Mark II może być nie zdobyczny w przedziale cenowym, jaki założyłem...
    D90 ma się do 1d2 podobnie jak 550d Na ebayu/allegro można kupić Canona 1d mk2 N za jakieś 2000-2500zł. Do hokeja nic lepszego w tych pieniądzach poprostu nie ma.
    Co do obiektywów, to jeśli nie potrzebujesz zmiennoogniskowego to lepiej kup Canona EF 200/2.8L II USM - ten obiektyw kasuje SIGMĘ szybkością, ostrością i kontrastem, a kosztuje tyle samo.

  3. #43
    Zablokowany
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    145

    Domyślnie Odp: Zdjęcia na lodowisku - jaki sprzęt w rozsądnej cenie.

    Ale żeście mu doradzili 1D MKII N po kompakcie... wiecie że taka przesiadka jest trudna? Możesz zastanowić się nad szybkim kompaktem np. Sony RX 100, albo amatorskim lustrem. Canon 40D dla przykładu, albo jak kolega wyżej 550D, 600D

  4. #44
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2010
    Wiek
    37
    Posty
    44

    Domyślnie Odp: Zdjęcia na lodowisku - jaki sprzęt w rozsądnej cenie.

    Z mojego punktu widzenia przesiadka jest tak samo trudna jak na jakiekolwiek inne lustro. Śmiem nawet twierdzić ze w codziennej pracy 1Dynki sa fajniejsze niz inne korpusy.
    Wiecej guzików na korpusie i mniej grzebania w menu aparatu. Po przeczytaniu instrukcji (ze zrozumieniem) jest to najbardziej intuicyjny korpus jaki miałem.
    5DmkII mam od prawie roku i ciagle brakuje mi niektórych funkcji lub guzików z 1Dynki.
    5D mkII |Sammy 85mm 1.4 | 50 1.8 | 28 2.8 | Quantum, Elinchrom i JinBei 600 RF

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •