Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: [PeterMr] Warszawa - jedno ze zdięć z mojego pierwszego wypadu z lustrzanką

  1. #21
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: [PeterMr] Warszawa - jedno ze zdięć z mojego pierwszego wypadu z lustrzanką

    Zgadza się, pora dnia była fatalna, następnym razem inaczej zaplanuję wyjście. Swoją drogą w jakiej porze dnia najlepiej fotografuje się miasto ?

  2. #22
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie Odp: [PeterMr] Warszawa - jedno ze zdięć z mojego pierwszego wypadu z lustrzanką

    Pora dnia, to złe określenie. Bardziej chodzi o światło - lepiej się fotografuje w bardziej rozproszonym świetle. Ewentualnie, jeśli miasto nie ma zwartej zabudowy, to można się tak ustawić względem słońca, że będzie dobrze.

    Poza tym polskie miasta zdają się nie mieć tyle samo uroku, co te z zachodu Europy. Spróbuj następnym razem w zachmurzony dzień, ale jasny zachmurzony dzień - niskie gęste chmurki.
    Na świat spoglądam przez armatę...


  3. #23
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: [PeterMr] Warszawa - jedno ze zdięć z mojego pierwszego wypadu z lustrzanką

    Niby zachmurzony dzień dałby rozproszone światło, ale ja nie lubię takiego zachmurzenia na zdjęciach, wolę żeby w tle było chociaż trochę nieba.

  4. #24
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie Odp: [PeterMr] Warszawa - jedno ze zdięć z mojego pierwszego wypadu z lustrzanką

    No to celuj w zachody i wschody słońca. Ale łatwiej jest ze światłem rozproszonym.
    Na świat spoglądam przez armatę...


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •