Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: który zestaw będzie dla mnie lepszy... Waszym zdaniem? :)

  1. #21
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: który zestaw będzie dla mnie lepszy... Waszym zdaniem? :)

    Tak na marginesie to do fotografowanie wnętrz zoomy to średni pomysł (dystorsje) tu bym zdecydowanie szedł w shifty .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: który zestaw będzie dla mnie lepszy... Waszym zdaniem? :)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Tak na marginesie to do fotografowanie wnętrz zoomy to średni pomysł (dystorsje) tu bym zdecydowanie szedł w shifty .
    jasna sprawa i może kiedyś jakiś tilt-shift u mnie zawita choć dalej nie wiem w jakim systemie . Póki co tych wnętrz jednak robię na tyle mało że jeszcze nie chcę inwestować i prostuję ściany na ile się da

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez yapa Zobacz posta
    jasna sprawa i może kiedyś jakiś tilt-shift u mnie zawita choć dalej nie wiem w jakim systemie . Póki co tych wnętrz jednak robię na tyle mało że jeszcze nie chcę inwestować i prostuję ściany na ile się da
    choć z drugiej strony shift znacznie ułatwiłby mi wybór systemu bo to interesowałby mnie tylko Canon TS-E 17 mm f/4L. No ale to jeszcze nie czas.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •