Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: fotografowanie psów -- wybór body

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie Odp: fotografowanie psów -- wybór body

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    no, jeżeli chcesz dobry obrazek i AF, to min. 5dIII
    Jest jeszcze o połowę tańszy, ale tez bardzo dobry 6D. Ale ma ograniczenie migawki do 1/4000s. Co w zasadzie mogłoby wystarczyć.

    Ennyo, nie uzywałem 7D dłużej niż godzinę. Ale moi kumple uzywają. Robi zdjęcia bardzo dobrej jakości. Chyba, że się chce go uzywac jak kompakta. To wtedy trzeba kupic jakieś Sony.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  2. #12
    Początki nałogu Awatar Maggot
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Bialystok
    Wiek
    43
    Posty
    286

    Domyślnie Odp: fotografowanie psów -- wybór body

    Nie dosc ze mam wlasne studio foto z 5d, 5dmkII i 1dsMkII na pokladzie to dodatkowo hoduje bernenskie psy pasterskie. Bardzo czesto robie im zdjecia: wystawy, spacery itp. Najbardziej lubie 1dsmkII ale stara 5d tez sie da robic ostre zdjecia (duzo trudniej jest trafic punktem AF w np. glowe biegnacego psa ale to juz kwestia praktyki nie sprzetu)
    Co do szkiel to najczesciej uzywam 70-200 2.8 LIS
    Zdjecia:
    Domowa hodowla psów rasy Berneński Pies Pasterski

  3. #13

    Dołączył
    Jan 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: fotografowanie psów -- wybór body

    Serdecznie dziękuje za odpowiedzi
    Myślę, że najlepiej będzie jeśli wypróbuję te dwa korpusy w sklepie, o ile w ogóle można to zrobić.
    Myślę, że 10 tys. wydane na korpus nie jest wyznacznikiem jakości zdjęć -- jakości obrazu, być może, ale i tak na zdjęciach w internecie tego nie widać, a dla własnej satysfakcji nie zamierzam zaciągać kredytu Dotychczas dawałam radę NikonemD40X i zdjęcia wychodziły eleganckie, mimo iż używałam ciemnego tele, nie miałam żadnych problemów z AFem, dlatego dziwią mnie narzekania na pełną klatkę Canona (I i II); a dodam że mój Nikoś chodzi teraz używany po 4 stówki hehe.

    Jak myślicie, do wakacji ceny używanego sprzętu (Canon 7D/5D mark II) spadną czy może wręcz przeciwnie?

    Mam jeszcze pytanie a propo obiektywu: zainteresował mnie canon 28-70 f/2.8 -- Ktoś zna/używał?

    Maggot tylko, że mnie na taki sprzęt nie stać, jestem studentką i sama zarabiam na swoje fanaberie

    pozdrawiam,
    Ewa

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: fotografowanie psów -- wybór body

    Ennyo - narzekają przeważnie Ci dla których fotogafowanie to element 2planowy

    Użytkuję Canona 5D prawie 6lat więc pozanałem go bardzo dobrze aparat ma swoje wady ale jest ich mniej w porownaniu do zalet(jakość obrazka). Na obniżkę cen raczej bym nie liczył w kwestii canona 5D, 7D może trochę stanieje bo prawdopodobne że wyjdzie nowy model. Co do szkła o które pytasz, używalem 24-70/2.8 więc nowszej wersji. Obiektyw starszy troszkę słabszy optycznie, mniejszy kontrast aczkolwiek 24-70 w tej dziedzinie akurat dobry nie jest bo gubi go strasznie

    Tak jak pisałem wcześniej poszukaj 5D w dobrym stanie
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  5. #15

    Dołączył
    Jan 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: fotografowanie psów -- wybór body

    Dzięki Crazy!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •