Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

  1. #1

    Domyślnie [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Chciałam się pochwalić i zasięgnąć opinii czy rady dotyczących moich 2 pierwszych "poważniejszych produkcji"
    Z góry napiszę, że wiem, że w tym dłuższym są straszne camera shake'i, ale to było spowodowane tym, że podczas kręcenia złamał mi się statyw, a nie miałyśmy dużo czasu na kręcenie ponowne Więc szło z ręki, albo opierałam o kawałek statywu.

    Trailer: Zoe & AMAZING dog tricks - TRAILER !!! - YouTube

    No i całość: Border collie Zoe & AMAZING dog tricks! - YouTube

    Wszystko kręcone Canonem 7D + 85mm 1.8 i 50mm 1.8
    Sklejane w Adobe After Effects CS4

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    55
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Przepraszam za pytanie, ale co właściwie chcesz pokazać? Zdolności psa? Bo jeśli tak to chyba jest jakieś forum temu poświęcone ;-).
    300V, 50D, S 17-50/2,8, S 70-200/2,8, czarny plecaczek, którego nie noszę ;-)

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar tulio
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Lubin
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    .. przyjemnie się ogląda ;-), niektóre ujęcia bardzo ciekawie zaaranżowane. Swoją drogą gdy zacząłem oglądać trailer nie spodziewałem się że Zoe prócz oryginalnego pseudonimu jest baaaardzo oryginalnym i wyjątkowym czworonogim. Dla mnie jak najbardziej OK.

    C5D, S35/1.4A, S85/1.4A, YN565ex

  4. #4
    Początki nałogu Awatar punky
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Kwidzyn
    Wiek
    42
    Posty
    483

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Psiak fajny, film męczy po dłuższej chwili płytka głębią ostrości, brak szerokich kadrów.
    Drgania też przeszkadzają.

    Ogólnie bardzo spoko
    R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

    Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

  5. #5
    mk
    Guest

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Dobrze się to ogląda, choć brak stabilizacji baaardzo mi przeszkadza... Gdyby nie to, wtedy byłoby na prawdę fajnie! ; )

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Brak stabilności i jak dla mnie za ciasno kadrowane(o ile w filmie się tak zwie), poucinane głowy, ogony, łapy. Po za tym bardzo przyjemnie w odbiorze.
    A nie myślałaś o Homemade Steadicam - YouTube

  7. #7

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Cytat Zamieszczone przez dzidofon Zobacz posta
    Przepraszam za pytanie, ale co właściwie chcesz pokazać? Zdolności psa? Bo jeśli tak to chyba jest jakieś forum temu poświęcone ;-).
    Chciałam pokazać sposob w jakie je nakrecilam i zmontowalam oraz poznac opinie ludzi, ktorzy nie skupia sie jedynie na zdolnosciach psa a samym filmie..


    Reszcie dzieki za rady, a no i myslalam kiedys o jakims statywie home-made, na wiosnę sprobuje sie juz w cos takiego zaopatrzyc, bo mam zamiar robic wiecej tego typu filmow, bo to fajne uzupelnienie oprocz samej fotografii^^

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Hej,

    widzę, że 7D daje radę. Sama chcę go wykorzystywać do takich celów, tj foto i video psów.
    W drugim filmiku niektóre kadry naprawdę dobre. Masz duże problemy z ostrością przy kręceniu?

    Mam tylko wrażenie, że pod przykrywką video z psimi sztuczkami reklamujesz jedną z najbardziej badziewnych karm na rynku

    pozdrawiam,
    Ewa

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Filmiki meczace,dla mnei zle posklejane i dlatego drazni szczegolnie przejscia az oczy bola.

  10. #10
    Początki nałogu Awatar homesicalien
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    295

    Domyślnie Odp: [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D

    Amatorskim okiem: przydałoby się kilka szerszych scen. Brak stabilizacji trochę przeszkadza. Niektóre fade in, fade out zbyt długie w stosunku do długości scen, zwłaszcza w trailerze.
    Pies fajnie wyszkolony. Na poziomie lepszych freestyle'i na dog chow disk cup.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •