Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Studio w Krakowie

  1. #1
    Coś już napisał Awatar adobija
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Kęty
    Posty
    58

    Domyślnie Studio w Krakowie

    Witam, mam pytanie czy ktoś może polecić jakieś studio w Krakowie do wynajęcia na kilka godzin. Chciałbym zrobić żonie sesję z brzuszkiem a że nie mam warunków to chciałbym popróbować swoich sił w studio. Znalazłem kilka ofert ale wolałbym konkretnie gdzie ktoś już fotografował?

    Z góry dzięki za sugestie
    _____________________

    EOS 50D, BG-E2N, T 17-50mm f2.8 , 18-55mm 3.5 - 5.6, 50mm f1,8 II,
    85mm f1.8, 70-200mm f4 L, 580 EX, Sto-Fen Omni-Bounce EY, OC-E (5m ), 20GB Sandisca, Lowepro D550 AW, Velbon Sherpa 600R i baaardzo dużo chęci ,


    www.pbase.com/adobija

  2. #2
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie Odp: Studio w Krakowie

    Wiele nie znam, ale polecam studio Atelier G4 na ulicy Głowackiego. Uczestniczyłem tam w warsztatach z portretu (nagroda za jakieś wyróżnienie w konkursie foto ). Ceny dość przystępne, studio mieści się w zaadoptowanym mieszkaniu. Mają odpowiednie wyposażenie, jest kuchnia, łazienka. Można wypożyczyć chyba też puszkę ze szkłami. Właściciel całkiem sympatyczny i rozsądny. Sam się tam wybieram na małą sesję. Pozdrawiam.
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


  3. #3
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Studio w Krakowie

    też korzystałem tam z wygranych warsztatów , właściciel rzeczywiście sympatyczny tylko nie wiem jak z cenami.

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Studio w Krakowie

    Polecam Bad Idea Studio na ul. Narzymskiego. Dobrze wyposażone studio, niskie ceny, bardzo sympatyczny właściciel.

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Studio w Krakowie

    pocet studio w krakowie niedrogie wynajęcie przez całą dobę z tego co pamiętam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •