Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Nissin di866 mk II ?

Widok wątkowy

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Nissin di866 mk II ?

    Cytat Zamieszczone przez loyalny Zobacz posta
    Uważam że ta lampa to taki tani bubel. Też na początku cieszyłem sie ,że za taka kase dostaje coś wypasionego ale....Podczas zdjeć lampa zaczela sie dymić , smród był odczuwalny na cala sale. Nie polecam, ani profesjonaliście ani amatorowi. Lampa wczesniej działała Ok ,ale nagle coś w niej padło. Teraz czekam aż wróci z serwisu i wystawiam na allegro.Czas uzbierać na coś niezawodnego.pozdrawiam.
    Wystaw za 100zł jeśli masz jej aż tak dość, chętnie kupię.
    "Uwielbiam" takie wypowiedzi: "coś mi padło = to jest bubel"
    Jeśli chcesz kupić Canona, unikaj 580EX II, jak nie wiesz dlaczego poczytaj np.
    - problemy z użyciem wyzwalaczy PocketWizard z lampami 580EX II spowodowane zbyt mocną emisją zakłóceń radiowych przez lampę: PocketWizardÂŽ - Reducing RF in the Canon 580EX II
    - problemy powodujące kosztowne uszkodzenia lampy 580EX II spowodowane założeniami konstrukcyjnymi producenta http://lpadesign.com/580EXII.pdf
    - myślę, że wielu kolegów spotkało się osobiście z "przypaloną" soczewką Fresnela w tej lampie
    Czy to świadczy, że Canon wyprodukował bubel? Nie, to świadczy o tym, że każde urządzenie ma prawo się zepsuć, także lampa dowolnego producenta. Sam napisałeś, że "wcześniej działała ok", czyli byłeś z niej zadowolony, więc projekt, wykonanie i cena były zgodne z Twoimi oczekiwaniami, i gdyby nie losowe uszkodzenie (na razie nie wiadomo, jaki jest powód problemów, więc losowe uszkodzenie jest równie prawdopodobne jak rozmyślne użycie podzespołów niskiej jakości lub błąd konstrukcyjny), napisałbyś tu, że kupiłeś, masz, używasz i nie rozumiesz, dlaczego ludzie przepłacali za 580EX II.
    To tylko urządzenie techniczne, masz problem na zleceniu, wyciągasz z niej akumulatory (dla bezpieczeństwa), wyciągasz z torby rezerwę i robisz dalej z przerwą kilkunastu sekund (chyba, że masz skłonność do ryzyka i nie masz rezerwy...).
    Ostatnio edytowane przez r_m ; 21-09-2014 o 17:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •