o... i dock za 199złZa tydzień sigma będzie u mnie
![]()
o... i dock za 199złZa tydzień sigma będzie u mnie
![]()
Ostatnio edytowane przez KUBAwo ; 12-04-2013 o 14:17
5D, 15-30 3.5-4.5, 28 1.8, 50 1.4, 85 1.8, 180 2.8
Gdzie masz info o docku za 199?![]()
Dobra wiadomość.Myslalem, ze będzie znacznie drożej. 200 jest do przeżycia. Dobry krok ze strony Sigmy!
Zdajcie relację z pracy tego ustrojstwa.
Wg tego Sigma USB Dock Station - YouTube
Będzie można dokonać korekcji odrębnie dla kilku odległości ostrzenia ?
Domowa kalibracja - fajna sprawa. Jeśli będzie zdawać egzamin to świetne posunięcie ze strony tej firmy. Mam nadzieję, że będzie można kalibrować na różne odległości.
"USB Dock, w połączeniu z darmowym programem SIGMA Optimization PRO, jest kompatybilny z nowymi obiektywami Sigma z serii C, A i S. Za jego pomocą w każdej z tych serii można zaktualizować firmware obiektywu oraz skalibrować AF: 4 punkty ostrzenia dla obiektywów stałoogniskowych, 16 punktów dla obiektywów typu zoom (4 odległości ostrzenia x 4 ogniskowe)."![]()
Ostatnio edytowane przez Lulu1988 ; 12-04-2013 o 15:04
Zestaw na ciężkie czasy: 3 puszki z konserwą - w tym jedna przeterminowana, 6 słoików z ogórkami, 4 latarki i krótkofalówki.
No i super. Szkoda, że Canon czegoś takiego nie ma w ofercie.
I jak widać na przykładzie wątku o kalibracji 5d3 niewiele jest to warte.