Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: [Marcin Klysewicz]Bieszczady Timelapse

  1. #21
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Nie da się być oryginalnym - świetna sprawa! Byłem kilkukrotnie w Bieszczadach i wiem jak świetnie potrafią wyglądać. Liczby robią wrażenie. Podziwiam i czekam na dalsze części

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    46

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Dotychczas nie było mi pisane trafić w tamten region. Jednak po obejrzeniu filmu, chyba klaruje się gdzie wybiorę się na jesienny wypoczynek. Zawsze wybierałem Tatry, bo też ładne, bo odrobinę bliżej. Lecz teraz widzę że warto przejechać te... parę km więcej. Czekam na "Zimę", tak jak co niektórzy
    System FD, System EOS, 2 lampy, smiena 8, Jupiter 9 M42.

  3. #23
    Początki nałogu Awatar ketras
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kościan / Leszno / Poznań
    Posty
    385

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Klysewicz Zobacz posta
    nie jestem po akademii . w szkole muzycznej drugiego stopnia którą rzuciłem nauczyciele od teorii wiary we mnie żadnej nie pokładali i kłody pod nogi kładli. sam się nauczyłem kompozycji. w nutach nie zapisuję bo nie chce mi się w to bawić, ale oczywiście jak projekt jest gotowy i muzyka napisana nuty mogę druknąć.
    Mam pytanie skoro nie komponujesz za pośrednictwem nut to jak? W programie typu ejay? Za zasadzie sampli i sklejania, czy danego instrumentu + intonacje, tony, prędkości.Jakiś specyficzny program skoro tam jakby muzyka klasyczna.
    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

  4. #24

    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Londyn
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    jestem pod ogromnym wrazeniem jak pieknie to wszystko wyszlo, pomimo tego ze nie mam az tak duzo km w bieszczedy to nigdy tam nie bylem ale teraz juz wiem ze warto sie tam wybrac, gratuluje i czekam na film z zimy !!

  5. #25

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    na szybko - Bieszczady Timelapse przygotowuje film o zasniezonych Bieszczadach. praca jest na etapie edycji zdjec, potem przerobka ich na sekwencje wideo, montaz, komponowanie muzyki i gotowe. jakies 3-4 tygodnie. poczatek marca i wszyscy beda sie mogli wybrac na wyprawe.

    pytanie bylo o slider - do filmu lato i jesien ja uzywalem recznego na korbke dlugosci jakies 130cm. zime robilem na kupionym w USA specjalnym sprzecie dlugosci ok 180cm.#

    pytanie bylo o muzyke - wczesniej pracowalem w programie Nuendo, obecnie w Logic (firmy Apple) - to profesjonalne sequencery do profesjonalnych zastosowan. banki brzmien to nie sample z frazami tylko nutka po nutce nagrane zywe instrumenty w dodatku z roznymi arykulacjami i z tego potem sie robi muzyke. nagrywam jedna sciezke - powiedzmy sekcja pierwszych skrzypiec - potem druga sciezke - sekcja drugich skrzypiec - i tak w nieskonczonosc. robiac muzyke do filmu z jesieni mialem okolo 50 sciezek w projekcie.

    zapraszam na facebook - szukajcie Bieszczady Timelapse

  6. #26

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Mógłbyś napisać coś więcej o tym sliderze ? Jaki, za ile i gdzie można taki kupić ?
    TIA

  7. #27

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Kolejna odsłona. Zapraszam na wyprawę.


  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    magicznie !

  9. #29
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    38

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Genialne!

  10. #30
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    960

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    He he, drugi koncert zawsze najsłabszy . Sporo ładnych scen, jednak..
    Zawiesiliście Panowie poprzeczkę wysoko pierwszym filmem. Ten tak nie kopie, a przyznam, czekałem na co najmniej równie mocny cios . Dramaturgia dość nierówna. Jest kilka ujęć kompletnie nie-timelapsowych, możliwych do zrealizowania w czasie rzeczywistym (np. las zimowy, przed potokiem). I, moim zdaniem największa wada: blisko 1/3 filmu, to lista płac - nieporozumienie. Normalnie jak po jakiejś pełnometrażowej, komercyjnej fabule.

    No, to pojechałem jak wynajęty krytyk . Bez urazy mam nadzieję - to wszystko w dobrej wierze. Dlaczego nie robić czegoś najlepiej jak się da, ha? Przecież sprzęt macie wystarczający..
    Życzę nie ustawania w dążeniu do celu (czy jak to się tam mówi) i następnych, jeszcze lepszych filmów.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •