Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: [Marcin Klysewicz]Bieszczady Timelapse

  1. #11

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    jesteś kompozytorem po Akademii Muzycznej?
    zapisałeś muzykę w nutach?
    nie jestem po akademii . w szkole muzycznej drugiego stopnia którą rzuciłem nauczyciele od teorii wiary we mnie żadnej nie pokładali i kłody pod nogi kładli. sam się nauczyłem kompozycji. w nutach nie zapisuję bo nie chce mi się w to bawić, ale oczywiście jak projekt jest gotowy i muzyka napisana nuty mogę druknąć.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Wow, swietne!
    Muzyka super zgrana z obrazem. Naprawde duzo dodaje calosci i pomaga w zbudowaniu odpowiedniego klimtu.
    Material "filmowy" tez bardzo fajny i ze tak powiem bardzo bogaty i rozlegly. Nie mozna sie znudzic podczas ogladania.

    Jedyny problem.... znaczy moze nie problem, ale wydaje mi sie, ze przyroda fajniej by wygladala gdybyscie zrealizowali to nieco wczesniej...
    Przy takim stadium przechodzenia jesieni w zime i jeszcze w dodatku przy goszej pogodzie to nie ma sily... podbijajac nasycenie/kontrast te wszyskie brazy wychodza troche "zgnilo"... Tak mysle, ze moze miejscami chlodniejszy balans bieli bylby pomocny?

    Ale tak jak mowie, to tylko takie poboczne zrzedzenie i nie chce zebys pod wplywem tych skromnych uwag odniosl jakies bledne wrazenie, ze jest be. Wrecz przeciwnie - naprawde swietna robota na bardzo wysokim poziomie. Poza tym, tak jak ktorys z kolegow wspomnial, podziwiam, ze Wam sie chcialo bo ogrom pracy w to wlozonej musial byc niesamowity.

    PS1. Tak na przyszlosc - dzielenie kadru jest IMO niepotrzebne.
    PS2. Efekty specjalne typu jasniejace gwiazdy rowniez bym sobie darowal. Nie ma co isc w efekciarstwo, gdy wlasciwa tresc sie jak najbardziej broni Po mojemu.. jedyny mile widziany efekt to proste przenikanie scen ;D.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Dla mnie rewelacyjne. Gratuluję.

  4. #14
    Uzależniony Awatar Selena
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Małopolska
    Posty
    503

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Marcinie, jak miło zobaczyć i usłyszeć coś nowego. Widzę, że poszedłeś w coś nieco innego niż znałam do tej pory.
    Muzyka i obraz pięknie grają Ależ by się chciało tam pojechać.

  5. #15

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Selena . Jak milo Cie tu widziec. Ano musialem isc inna sciezka niz makro bo tu gdzie jestem z motylami nie mam w ogole do czynienia nie wspominajac innych robakow. Do makro wracam kiedy tylko moge. Time-lapse mnie wciagnal i z bratem razem dzialamy. Ciesze ze sie podoba .

    Dzieki za wszelkie uwagi. Co do podzialu ekranu - to byl eksperyment, okazal sie nie do konca udany i w kolejnych odslonach (zima, wiosna) tego podzialu nie bedzie, chyba ze cos sie perfekcyjnie skomponuje. Efekty specjalne jak rozblysk gwiazd to juz byla czysta zabawa pod muzyke robiona - rozumiem ze nie kazdemu sie moze podobac i ze nie bylo to konieczne. Ot takie widzimisie artysty .

    O zimie moge zdradzic kilka ledwo szczegolow - sekwencje beda dluzsze, tempo wroci do podobnego z filmu pokazujacego lato. Bedzie kilka ciekawych ujec - trudnych technicznie i jeszcze przez nas nie pokazywanych. Postaramy sie pozytywnie zaskoczyc. Koncepcja jak to zrobic juz jest - w tym tygodniu powinnismy zakonczyc szczegolowe planowanie jak zime nakrecic. Bedzie sie dzialo.

    Krystian, moj brat, nie moze jechac ze mna tym razem. Pomaga wszystko zorganizowac. Moze pomoze przy edycji. A sam film byc moze bedzie w rozdzielczosci 4K. Zobaczymy. Mamy tez mala kampanie na Polak Potrafi :: Finansowanie społecznościowe ? ciekawe pomysły i projekty jakby ktos chcial wspomoc chocby symboliczna zlotowka .

  6. #16
    Bywalec Awatar arekhit
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    SANOK
    Posty
    206

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    gratulacje za film - muzyka - poezja - brawo! mysl o muzyce do duzych projektow bo masz talent
    Canon

  7. #17
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Cudnie, z pasją, można oglądać non-stop. Moje ukłony :-)
    Pozdrawiam
    Mariusz

    7D, 5D, 100 24-105; 70-200

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 281

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    świetna robota! pełen profesjonalizm! doskonała promocja naszych Bieszczad.

    muzyka extra! trochę przypomina tę z atlasu chmur, ale powiem szczerze... wasza nuta lepsza.
    macie tego więcej? jakieś CD na dłuższą trasę? bo lubię takie nastroje. ;-)
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2005
    Wiek
    55
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    gratuluję filmu podziwiam za nakład pracy

  10. #20
    Uzależniony Awatar PawelB
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    53
    Posty
    578

    Domyślnie Odp: Bieszczady Timelapse

    Świetna robota.
    Jeśli można to mam pytanie techniczne, chodzi mi o ujęcia z użyciem slidera. Jaką miał długość i ile mniej więcej trwał przejazd aparatu.
    Fomei PRV-3 w środku EOS 50D, EOS 10D, jakieś szkła i miejsce na nowe zakupy.

    Moje gnioty
    Moje gnioty 2

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •