Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 134 z 134

Wątek: A jednak kabel ma znaczenie!

  1. #131
    Początki nałogu Awatar Sempoo
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: A jednak kabel ma znaczenie!

    Przejrzałem bloga - martwi mnie fakt, że nie piszesz nic o pomieszczeniach audiofilów, że oni zapominają, iż ich pokoik z magicznymi pinezkami nie zagra tak dobrze, jak pomieszczenie zaadaptowane akustycznie.
    Musisz to nadrobić! :P
    60D | 50 1.8 II | kit 18-55 + Tamron 70-300 | moje foty

  2. #132
    Początki nałogu Awatar quail
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    400

    Domyślnie Odp: A jednak kabel ma znaczenie!

    Czytam sobie ten wątek i tak się chwilami zastanawiam, czy audiofile wiedzą na jakim sprzęcie i na jakich kablach pracują profesjonalne studia nagrań... mogliby się mocno zdziwić.

  3. #133
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: A jednak kabel ma znaczenie!

    Cytat Zamieszczone przez mc_iek Zobacz posta
    Mam w pracy (dom kultury) kartę dźwiękową ESP 1010. Ciekawostką dla mnie jest to, że najlepiej chodzi na najstarszych sterownikach. Mam również FOCUSRITE Scarlet 18i6. Tym, co wychodzi z niej przy nagraniach na porównywalnych ustawieniach, miażdży poprzedniczkę, ale cóż, dzieli je z 10 lat. Mam również prywatnego ROLANDa VS-880 i mimo, że ma on już 16 lat, to nadal jestem pod wrażeniem tego, co potrafią jego przetworniki A/C. Na 44,1kHz nie ma zbyt wielu godnych przeciwników...
    Mój Alesis HD24 też jest w sumie już dość leciwy ale AKM-y robią nadal świetną robotę. Natomiast np. stary odtwarzacz CD Technicsa brzmiał po prostu tragicznie. Jeśli chodzi o interfejsy to ja sobie niezwykle cenię Mariana - świetna robota - szczególnie od strony minimalistycznych sterowników natomiast miałem lata temu do czynienia z jakimś starym interfejsem Mackie i powiem szczerze, że nigdy bym już nie chciał na czymś takim nagrywać.

    Cytat Zamieszczone przez XYZPawel Zobacz posta
    aha, czyli można tu napisać dowolną bzdurę, bo to hydepark ?
    Nie a czy ja coś takiego napisałem?
    Cytat Zamieszczone przez XYZPawel Zobacz posta
    A piszesz ogólniki wzięte wprost z for audio.
    Nie czytam.

    Cytat Zamieszczone przez XYZPawel Zobacz posta
    a faktem jest, że nigdy nie była zła
    Rozumiem że to "twarde dane" w Twoim wydaniu .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #134

    Domyślnie Odp: A jednak kabel ma znaczenie!

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Rozumiem że to "twarde dane" w Twoim wydaniu
    Ciągle tylko odbijasz piłeczkę, jak w przedszkolu. Jak wysuwasz jakieś twierdzenie to dobrze byłoby je czymś podeprzeć. Najwyraźniej nie masz żadnej wiedzy, a tylko audiofilskie hasełka. Mój blog jest pełen twardych danych. Zapraszam.
    =================================
    http://xyzpawel.blogspot.com/

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •