Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 123

Wątek: Gdzie się uczyć II?

  1. #71
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    a jednak , wstydzisz się tego co napisałeś bo usunąłeś
    jest progres
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #72
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    Ja? Nic nie usuwałem. To Wy usunęliście mój post.
    Ja nie mam się czego wstydzić. Ja nie wciskam nikomu firmy, która jest tak ********a, że musi się uciekać do "szeptanego marketingu".

  3. #73
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 414

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    Jeżeli w wątku "Gdzie się uczyć?" nie będzie można wskazać "gdzie się uczyć" to ten wątek, być może ciekawy, niewiele wyjaśni pytającym.
    Uważam, że jeżeli ktoś ma osobiste doświadczenia negatywne odnośnie wskazywanych propozycji to może się objawić ale negować tak tylko "dla podtrzymania dyskusji" to się nie godzi.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #74
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    Ja? Nic nie usuwałem. To Wy usunęliście mój post.
    Cytat Zamieszczone przez informacja skryptu forum
    Ta wiadomość została usunięta przez Heldbaum.
    Pozostawiam, bez komentarza ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #75
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    No to macie problem z forum. Ja tylko nacisnąłem edycję i pojawił mi się komunikat o błędzie. Tyle.
    Natomiast nie było by całej tej gadki, gdyby ta firma zamieściła normalne ogłoszenie. Jak ktoś chce skorzystać, proszę bardzo. Ty Becek, jednak w dziale, który ma pomóc, a nie zedrzeć z ludzi kasę, piszesz "polecam tą firmę i ten kurs". Więc to Ty powinieneś się wstydzić. Albo Ci zapłacili, więc uprawiasz "szeptany marketing", albo robisz to bezinteresownie, ale w takim razie kpisz sobie z młodych ludzi, którzy przychodzą na forum, żeby znaleźć pomoc. To taka jest Wasza misja?
    I mnie pytasz, czy ja mogę spojrzeć w lustro...

  6. #76
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    idź się leczyć
    wtedy nie będzie tej debilnej gadki


    Bardzo proszę o powstrzymanie się od takich personalnych wycieczek.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 09-11-2021 o 19:07
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #77
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    I tą wypowiedzią potwierdziłeś ostatecznie, kto tu powinien się wstydzić.
    W tym dziale powinny być adresy szkół, techników i uczelni fotograficznych, w całej Polsce. A nie namiary na jakąś dziadowską firmę, która chce skosić dziesięć patoli w jeden dzień, a szkoda jej paru groszy na porządną reklamę...

  8. #78
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    Cytat Zamieszczone przez Heldbaum Zobacz posta
    W tym dziale powinny być adresy szkół, techników i uczelni fotograficznych, w całej Polsce. A nie namiary na jakąś dziadowską firmę, która chce skosić dziesięć patoli w jeden dzień, a szkoda jej paru groszy na porządną reklamę...
    Na szczęście to nie Ty decydujesz co w danym dziale powinno być zamieszczane .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #79
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    To po co w ogóle to forum? Jeśli chcecie być społecznością zamkniętą na nowych użytkowników, to oczywiście, możecie WY decydować, co jest zamieszczane i gdzie. Tylko że takie podejście oznacza ni mniej ni więcej czytelną wiadomość skierowaną do wszystkich, którzy nie należą do "klanu". Wiadomość ta brzmi - Spadajcie, nie wpuszczamy obcych. Pomijam już, że tekst w rodzaju "nie ty decydujesz, co w danym dziale powinno być umieszczone", jest przykładem najgorszego traktowania ludzi, z jakim się spotkałem.

    Nie dziwię się, że Wasze forum jest niemal martwe, no bo skoro o jego wyglądzie decydują tacy ludzie, jak Ty... Nie wiem tylko, jak długo jeszcze pociągniecie, skoro nie potraficie wytrzymać nawet sami z sobą. Skoro każda dyskusja kończy się wojną...
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  10. #80
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Gdzie się uczyć II?

    Zszokowała cie cena i do tego sie odnosiłeś. Musisz obrzydzać to szkolenie? Teraz podważasz umiejętnosci prowadzącego kurs. Na jakiej podstawie?
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •