Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: [Femme Fatal]Portrety POCZĄTKI

  1. #41
    Bywalec Awatar szymkowski
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    38
    Posty
    179

    Domyślnie Odp: [Femme Fatal]Portrety POCZĄTKI

    11 nie ostre. 12 całkiem fajne, tylko trochę dużo żółtego. 13 trochę dziwny kadr. Przycięta głowa i ciasno z lewej strony. Żółtego chyba też tutaj jakby nico za dużo? Ale przynajmniej jest ostre!
    5D MK III | 35 1.4 L II | 85 1.2 L II | 16-35 4.0 L IS | 40 2.8 STM
    blog.marcinszymkowski.pl | instagram

  2. #42
    Coś już napisał Awatar Femme Fatal
    Dołączył
    Nov 2009
    Wiek
    34
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: [Femme Fatal]Portrety POCZĄTKI

    Córki nie ponumerowałam a nie mogę edytować (13 jak coś) jak by ktoś wyżej mógł pomóc była bym wdzięczna ;-)

    SZYMKOWSKI - faktycznie teraz jestem w pracy na innym monitorze to widzę że trochę z żółtym poszalałam ale na moim laptopie tego niestety nie widać niedługo chyba zainwestuje w monitor porządny :-p ja w ogóle zauważyłam że mam tendencje do ciasnoty staram się z tym walczyć ale żeby ująć całą osobę to u mnie bardzo rzadko się zdarza uwielbiam takie zdjęcia ciasne szczególnie dzieci które mają idealne buźki i można sobie pozwalać na takie zbliżenia :-p
    Canon 70D + Canon 50mm 1.8

  3. #43
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    960

    Domyślnie Odp: [Femme Fatal]Portrety POCZĄTKI

    Cytat Zamieszczone przez Femme Fatal Zobacz posta
    Córki nie ponumerowałam a nie mogę edytować (13 jak coś) jak by ktoś wyżej mógł pomóc była bym wdzięczna ;-)

    SZYMKOWSKI - faktycznie teraz jestem w pracy na innym monitorze to widzę że trochę z żółtym poszalałam ale na moim laptopie tego niestety nie widać niedługo chyba zainwestuje w monitor porządny :-p ja w ogóle zauważyłam że mam tendencje do ciasnoty staram się z tym walczyć ale żeby ująć całą osobę to u mnie bardzo rzadko się zdarza uwielbiam takie zdjęcia ciasne szczególnie dzieci które mają idealne buźki i można sobie pozwalać na takie zbliżenia :-p
    Nie bój się ciasnego kadrowania twarzy. Jest wiele ciekawych portretów z przyciętą górą głowy i żuchwą (jak to brzmi w kontekście foto ). Ma być przede wszystkim smacznie, lub przynajmniej "nie boleć". Nie ma sztywnych reguł - stosowanie sztywnych reguł daje sztywne obrazki.

    Co do monitora, to żaden nie wyświetla poprawnie bez kalibracji, oraz nawet laptopa można i trzeba skalibrować. Za ok. 600 PLN kupisz kalibrator, który załatwi sprawę kontrastu i balansu kolorów na laptopie, oraz każdym innym monitorze w stopniu wystarczającym do poprawnej obróbki zdjęć.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •