Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Wątek: Leniwe studio

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Leniwe studio

    Leniwe studio

    Z kół zbliżonych do moich znajomych, którzy znają mnie nie tylko z sieci i byli u mnie w realu możecie się dowiedzieć, że dysponuję pokaźnym studiem fotograficznym. I na nieszczęście jako tako wyposażonym we wszystkie potrzebne i niepotrzebne zabawki. Tyle, że leniwy jestem i nic mi się nie chce. To znaczy chce mi się i uwielbiam narzekać. A gdyby nie to i gdyby nie tamto, to może kiedyś... studio nie jest komercyjne i można w nim robić to na co kto ma ochotę pod warunkiem, że ją ma. Ja mam ochotę na jakąś sesję SF może nie od razu Obcy ale jakiś Piąty Element albo Łowca Androidów. Lub choćby i Gatunek. Mam też trochę doświadczenia w powyższych tematach bo po drodze coś w nich dłubałem. A jeszcze jedno. Mam dwie lewe ręce do przybijania i klejenia. Ale mam też sporo desek i jakiś innych metali co by je można przerobić na jakąś scenografię. Mój kolega ma szkołę charakteryzacji i czegoś tam jeszcze i też się podłączy. Jak ktoś ma ochotę podziałać to Zapraszam. Jak ponarzekać też.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Nie chciało Ci się napisać "kiedy".
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    I gdzie?

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Jak wiemy nie zawsze wszystkim sprzyjają konstelacje gwiazd do podawanego terminu a wena pojawia się i znika. Stąd najlepszy czas jest cały czas. Wolność wyboru. W Warszawie.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Z powodu moich bardzo okrągłych urodzin, które wypadają w tym tygodniu postanowiłem uczcić datę fotograficzną sesją. Będzie make up i dwie modelki. Mnie to się już niezbyt chce ale jak by ktoś chciał popstrykać zdjęcia w sobotnie popołudnie to proszę o kontakt z podaniem nr telefonu na PW.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Tak w skrócie:

    Chodzi mi po głowie czy nie stworzyć miejsca fotograficznych spotkań. Może to być fotografowanie ( ale nie warsztaty czy szkolenia ) ale nie koniecznie. Można zorganizować wystawę, spotkanie autorskie, mikro giełdę fotograficzną, jeśli znajdzie się kilku chętnych mogę zaprosić na spotkania osoby mające co nieco do powiedzenia w temacie fotografii jak chociażby Sergiusz Sachno

    Chcąc zorganizować jakieś fotograficzne spotkanie w studio zawsze jest tak, że jak ktoś może we wtorek to ktoś inny może w środę. Jednemu pasuje w sobotę a drugiemu w styczniu. Z drugiej strony praca w studio jest pracą indywidualną ze światłem, modelką bądź produktem. Jeden woli prowadzić modelkę a inny jak to jego poprowadzi modelka. Po studyjnych plenerach większość zdjęć jest podobna. Aby osiągnąć jakieś rezultaty nie wystarczy jeden raz. Tych razów trzeba kilka. I to raczej samodzielnie niż w grupie. Na początek proponuję:

    Spotkanie w grupie mające na celu omówienie jakiegoś wybranego tematu a następnie indywidualna jego realizacja w studio na przestrzeni powiedzmy miesiąca. Na trzecim spotkaniu omawiamy wyniki i możemy zaprosić autorytet z danej dziedziny. Tematy mogą być różne jak i różne grupy w zależności od zainteresowań.

    Pierwsze spotkanie w temacie „portret” odbędzie się w przyszły wtorek 11 12 o godzinie 17 Spotkanie jest bezpłatne.

    Jeśli byłby ktoś zainteresowany to zapraszam na PW i proszę o podanie numeru telefonu.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Dzisiaj rano znalazłem na śmietniku ekspres do kawy. Ktoś pewnie razem z choinką prezenty wywalił. Z tej okazji odbędzie się degustacja 9 i 11 stycznia o godzinie 17. Będzie też modelka jak by ktoś chciał trochę popstrykać.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Dzisiaj rano znalazłem na śmietniku ekspres do kawy...
    A planujesz tak robić kawę w soboty ...w przyszłości?
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Praktycznie spotykamy się też w soboty. Tak, że zapraszam.

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    [QUOTE=Sergiusz;1133216]Dzisiaj rano znalazłem na śmietniku ekspres do kawy.

    No a ta "modelka" ?

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •