Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: Leniwe studio

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Tak jest mały remont pomieszczenia mającego niecałe dwa metry kwadratowe, i które będzie nazywać się łazienką. Do tej pory trudno było tak nazywać to pomieszczenie. Na piątek będzie w pełni funkcjonalne choć zostanie jeszcze do wykonania parę detali. Póki co zmagamy się z rozpracowywaniem myśli technicznej wczesnego PRL-u. Potem przyjdzie kolej na pokój przyjęć, w którym będę chciał reaktywować „Rozmowy o fotografii” od spotkania w ten piątek studio będzie czynne codziennie w każdą środę i piątek od 16 a w inne dni na pisemną prośbę zainteresowanych. Skleciłem też tymczasową stronę ale jest chyba zbyt komercyjna abym podawał adres. Do zobaczenia w piątek.


  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Sergiusz Sachno Był? Był. Kawa była? Była. Podziękowania dla sponsora! Było leniwie? Było. Modelka też była. Goście dopisali a ci co zabrali ze sobą sprzęt popstrykali sobie. Dziękuję wszystkim za przybycie. Do zobaczenia w piątek.



  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Pierwszego lutego to za pasem więc nie sądzę aby ktoś się zdecydował. Ale 8 02 organizuję spotkanie, na którym będzie można zapoznać się z aparatami Sony. Będzie można popstrykać w studio A99 Nex6 i Nex7. Natomiast 15 02 odbędzie się spotkanie z cyklu: Jak zrobić dobry portret? Na to pytanie pomoże nam znaleźć odpowiedź zaproszony gość Zbigniew Furman Fotopolis.pl: Obiektywy do fotografii portretowej Będzie kawa i modelka. Wstęp wolny.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  4. #24
    Bywalec Awatar yarson
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    152

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Dobrze że się data zmieniła bo sesja w trakcie A tak 15 być może sie zjawię ... Jeszcze tylko o której ?
    No i info gdzie jeśli można...

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Na tego piętnastego to chyba będę musiał wprowadzić reglamentację. Nie mniej wyślij mi na PW nr telefonu to podam adres i czas spotkania. Nie reklamuję godzin i miejsca. Codziennie rano zaczynamy dzień od obejścia bliższych i dalszych śmietników. Poszukujemy projektora. Nawiązaliśmy współpracę z pobliskim skupem złomu może tam się coś trafi. Jak dopisze nam szczęście ( póki co dopisuje nam tylko pogoda ducha i barman ) to 22 02 zorganizujemy pierwszy wieczór autorski.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  6. #26
    Coś już napisał Awatar Mylkes
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wwa
    Wiek
    36
    Posty
    83

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Natomiast 15 02 odbędzie się spotkanie z cyklu: Jak zrobić dobry portret? Na to pytanie pomoże nam znaleźć odpowiedź zaproszony gość Zbigniew Furman Fotopolis.pl: Obiektywy do fotografii portretowej Będzie kawa i modelka. Wstęp wolny.
    Ja jak najbardziej jestem skłonny pomóc posłuchać i razem z wami się polenić chętnie rozwinę swój brak wiedzy o portret, gdzie szczerze to mnie jara :P do tego raz miałem przyjemność wysłuchać Pana Zbigniewa Furmana gdzie milo to wspominam i chętnie wysłucham go nie raz

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Jak pech to pech! Znowu nam świąt dołożyli. Do marca jedną sobotę więcej. Będzie razem pięć. Nie chcę być gorszy i z tego powodu postanowiłem wprowadzić od marca wolne soboty w studio. Tyle, że nie będę tak szczodry jak twórca kalendarza i wolne będą tylko pierwsze cztery. Piąta sobota jest Wielką Sobotą i wtedy większość będzie raczej zajęta jajami a nie robieniem zdjęć. Niebawem podam szczegóły wolnych sobót w marcu.

    Dziękuje z podanie numerów telefonu na PW w poniedziałek oddzwonię.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Wolne soboty tzn. jesteś czynny czy nieczynny?
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    W te cztery soboty będzie dzień otwarty. Można inaczej powiedzieć, że będzie czynne. Chodzi o to aby mogły nas odwiedzić osoby z innych miejscowości.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Leniwe studio

    Dzięki za jasną odpowiedź Tak się właśnie zastanawiam nad zarezerwowaniem jakiegoś dnia na wojaż do stolycy i z przyjemnością bym zahaczył mimochodem.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •