Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

  1. #81
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    prawie jak fiszaj...

  2. #82
    Coś już napisał Awatar adampa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    sucha beskidzka
    Wiek
    53
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    pogoda rewelacyjna, dziewiczy śnieg, wspaniała grupa, tych co brakło niech żałują
    widoki zapierające dech w piersi :-)






    cdn...
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 19-01-2013 o 16:23

  3. #83
    Coś już napisał Awatar adampa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    sucha beskidzka
    Wiek
    53
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Widzę, że temat umiera, to chciałem podziękować organizatorom za udany plener. Czynię to również w imieniu pozostałych uczestników. Szczególne podziękowania dla Marcina i jego żony Moniki za miłe przyjęcie i gościnę, dodatkowo Pawłowi i Waldkowi za wspólne focenie na szlakach i cenne uwagi. Razem stanowicie mocny team. Plener przygotowany perfekcyjnie, nawet pogoda była zamówiona :-). Już czekam na kolejne, jeżeli nie macie mnie dość. Wszyscy, którzy chcieli wziąć udział w plenerze, a nie zrobili tego niech żałują pięknych widoków, słońca, wesołych rozmów i innych rzeczy, które niechaj pozostaną naszą słodką tajemnicą... (malinową).

  4. #84
    Coś już napisał Awatar adampa
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    sucha beskidzka
    Wiek
    53
    Posty
    66

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    na koniec




    a wcześnie rano...


    to zdjęcie to takie nasze joint venture: ja pstrykałem, a suwakami ruszał Paweł. Jak w przeszłości z milicjantami: jeden czytał, a drugi pisał... :-)


  5. #85
    Pełne uzależnienie Awatar najeli
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    super!
    Strasznie Wam zazdroszczę!
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

  6. #86
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Cytat Zamieszczone przez adampa Zobacz posta
    Widzę, że temat umiera, to chciałem podziękować organizatorom za udany plener. Czynię to również w imieniu pozostałych uczestników. Szczególne podziękowania dla Marcina i jego żony Moniki za miłe przyjęcie i gościnę, dodatkowo Pawłowi i Waldkowi za wspólne focenie na szlakach i cenne uwagi. Razem stanowicie mocny team. Plener przygotowany perfekcyjnie, nawet pogoda była zamówiona :-). Już czekam na kolejne, jeżeli nie macie mnie dość. Wszyscy, którzy chcieli wziąć udział w plenerze, a nie zrobili tego niech żałują pięknych widoków, słońca, wesołych rozmów i innych rzeczy, które niechaj pozostaną naszą słodką tajemnicą... (malinową).
    Dzięki za miłe słowa . Pogoda się rzeczywiście udała idealnie, bo dzień przed i już dzień po było ponuro.
    Pozdrawiamy serdecznie z zimowego Podhala .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #87
    Coś już napisał Awatar Manekin
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY

    Na wstępie Dziękuję za gościnę i super towarzystwo, miło było Was poznać liczę na kolejne wypady
    Sorrrrrky, że dopiero teraz, ale średnie mam możliwości … i to wszystko na 12’ :/ więc spokojnie przyjmuję krytykę z chęcią zobaczę się też sam na foto
    Poniżej kilka moich pstryków, więcej na 2013-01-11...13 CB Plener Zima a po zalogowaniu będziecie widzieć foty z Wami oraz pliki trasy GPS, zdjęcia można pobierać oraz wgrać dla mnie. Zdjęcia w galerii oTAGowane GPS. Login i hasło wyślę Wam na PW.
    Nie mam jeszcze z porannego focenia, postaram się w najbliższym czasie …






Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •