Napiszę z perspektywy ucznia.
Co prawda mieliśmy tylko grupowe, ale może coś to powie.
Za grupowe w 3 szkołach zawsze było po 10 zł / fotka 10x15 (dla uczniów). W tym wszystkim jest tylko jeden mały problem. Prawi nikt tych zdjęć nie kupował.
Więc jeśli zdjęcia mają być dla uczniów, to nie wiem jaką cenę trzeba by było podać, żeby kupiła przynajmniej połowa. Jak dla szkoły, to inna bajka.