Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: VanMurder-Creative color grading/finishing. (balansu bieli,localna korekta EV,retusz)

Widok wątkowy

  1. #1
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie VanMurder-Creative color grading/finishing. (balansu bieli,localna korekta EV,retusz)

    Witam was po dłuższej przerwie - przestałem pić także obiecuje ze awantur nie będzie
    Prośba: potrzebuję dużo materiału video na którym mógłbym poćwiczyć swoje edycyjne umiejętności - a moje filmiki to tragedia - jak przestałem pić ręce mi się trzęsą i nie mam cierpliwości do długich ujęć.

    Jeżeli macie jakieś krótkie filmy nakręcone za pomocą lustrzanek Canona (min 720p,) lub z innych profesjonalnych kamer ( pliki RAW z camery RED mile widziane, zawierające minimum kilka rożnych ujęć/scen i ktoś ma problem bo trzeba poprawić balans bieli, kolor skóry usunać/ złagodzić przepalenia poprawić, miejscowo ekspozycję, wyretuszować lub zmienić lokalnie kolor, saturation / desaturation, bleach efect, itd

    Chętnie za GRATIS zrobię korektę (notatki i wskazówki mile widziane)
    Jeżeli ktoś chce się pochwalić swoim warsztatem lub wymienić się tip'sn'triks zapraszam serdecznie.

    Proszę o wysyłanie linków to filmów HD na Youtube, Vimeo etc,
    Nieskompensowane filmy prosze udostępniać przez www.Dropbox.com, RapidShare, itd,

    Efektów obróbki nie będę publikował bez zgody autora, ale jeżeli znajdą się zainteresowani chętnie podzielę się informacjami w jaki sposób uzyskałem dany efekt.

    Dla zachęty: dla pierwszego "odważnego" opis/tutek "Jak poszerzyć rozpiętość tonalną lustrzanek Canona, (podczas kręcenia filmów) z 8bitów do prawie rozpiętości tonalnej pliku Raw, bez konieczności rozbierania aparatu

    Dzięki
    Van.
    Ostatnio edytowane przez VanMurder ; 03-10-2012 o 10:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •