Cytat Zamieszczone przez Domcia Zobacz posta
Ale super ujęcia lisa. Trochę ciemne, natomiast reszta super.
Ostatnie trochę ciemne, ale nie chciałem już wyciągać.


Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
Liski bardzo faajne, i zdjęciowo i osobniczo. Niestety stałka oznacza małą uniwersalność i konieczność szarpania się z telekonwerterami. Kiedyś niespecjalnie był wybór, bo zoomy były dość przaśne. Teraz jest 200-400 i nowy 100-400. Dotychczas radziłem sobie z tym problemem zabierając drugi korpus z 200/2.8, teraz coraz częściej z 55-250. Ale to jest średnie rozwiązanie, bo trzeba wystawić spod siatki drugi obiektyw w momencie gdy model jest już bardzo blisko. Bardziej nadaje się do solidniejszej czatowni.

P.S. Liski zwykle nie są agresywne, przejawiają ostrożną ciekawość. Bardziej na dziki trzeba uważać, słabo widzą i potrafią porządnie poturbować.
Stałka mniej uniwersalna ale za to 2.8, przy zoomie f/4 Iso musiał by być 8000. Rzadko jednak bardzo robię na pełnym otworze.