Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 210

Wątek: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

  1. #21
    Bywalec Awatar jeff.lebowski
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Wiek
    44
    Posty
    171

    Domyślnie Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Czy YN-568EX bedzie wspolpracowac z wyzwalaczami RF 603? Ktos moze to potwierdzic? Mam YN-565EX i zastanawiam sie czy nie wymienic na nowszy model.
    Canon 5D Mark II | C 28 1.8 | C 50 1.4 | C 85 1.8 | YN-565EX | Manfrotto 725B

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    834

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Działać powinna, ale tak samo jak 565EX, czyli bez ETTL i bez HSS. Ja bym nie zmieniał Chyba, że dokupisz wyzwalacze YN-622C.

    Co do HSS, po włączeniu tego trybu strata mocy jest około 2EV.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Cytat Zamieszczone przez filipM Zobacz posta
    ....natknąłem się na coś takiego:
    "This flash doesn't support the old cameras without External Flash Menus: 1Ds II, 1Ds, 1D II, 1D, 5D, 30D, 20D, 10D, 400D, 350D, 300D"
    ....
    A ja znalazłem to:
    YongNuo YN-568EX – TTL & FP HSS Flash Review | FLASH HAVOC

    gdzie piszą że:
    Compatibility -

    Note -
    There were 2 software bugs in the initial release which have been rectified in units from November 2012.
    40D, 50D, 60D, and 7D – Experienced an overexposure in ETTL and HSS at 1/250th second shutter speed.
    20D, 30D and 5D – the YN-568ex did not work at all directly on the camera hotshoe.

    Cameras -
    Canon – With Fash Control Menu

    1 DX, 1Ds III, 1D IV, 1D III,
    5D III, 5D II,
    7D, 60D, 50D, 40D,
    650D T4i, 600D T3i, 550D T2i, 500D T1i, 450D XSi,
    1100D T3, 1000D XS.

    Canon – Without Fash Control Menu

    1D II, 1D
    5D Original,
    30D, 20D, 10D,
    350D XT, 400D XTi, 300D D-Rebel,

  4. #24
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Cytat Zamieszczone przez chawison Zobacz posta
    zarobkowi pstrykacze jednak potrzebują zewnętrznego zasilania

    Tyle już się naoglądałem wesel, jako gość, trochę jako pstrykacz ale szczerze jeszcze nie widziałem fotografa z takim dodatkowym zasilaniem do lampy

    przecież na enloopach dużo się wyciągnie, a zmienić to nie problem, ja mam dwie lampy i zamieniam sobie lampę jak potrzebuje na szybko, nie wyobrażam sobie takiego balastu przyczepionego do lampki systemowej... Dobra lampa ... za dobre pieniądze

  5. #25
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    45
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Tyle już się naoglądałem wesel, jako gość, trochę jako pstrykacz ale szczerze jeszcze nie widziałem fotografa z takim dodatkowym zasilaniem do lampy

    przecież na enloopach dużo się wyciągnie, a zmienić to nie problem, ja mam dwie lampy i zamieniam sobie lampę jak potrzebuje na szybko, nie wyobrażam sobie takiego balastu przyczepionego do lampki systemowej... Dobra lampa ... za dobre pieniądze
    Racja

  6. #26

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    czy ktoś z szanownych Was tutaj próbował yn-568ex z 5dmkI, współpracują ze sobą?

  7. #27

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    nikt nic nie wiedzial więc sam sprawdziłem, a więc info dla posiadaczy 5dmkI, yn-568 fajna ale z dzidziem mkI nie działa.
    przynajmniej bezposrednio ze stopki. Co ciekawe w przypadku body+transmiter na stopce(yn-622)+ na nim lampka= wszystko ładnie odpala jakieś cuda czy coś.

  8. #28
    Początki nałogu Awatar dulak
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    268

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    A to dziwne, tutaj jest, że działa: Yongnuo YN-568EX High-speed sync HSS Flash Speedlite/Speedlight | YongNuo photo equipment online store kolega ma sklep, handluje tym też twierdził że działa.

  9. #29
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Witam wszystkich
    Widzę iż toczy się tutaj dość aktywna dyskusja dotycząca lampy która mnie zainteresowała.
    Prawdopodobnie piszę w niedobrym miejscy, dlatego z góry przepraszam.
    Otóż chce kupić lampę i zastanawiam się czy kupić właśnie tę nową czy poszukać oryginalnej Canona używanej.
    Fotografuje amatorsko, jednak potrzebuję skompletować zestaw do zewnętrznego doświetlenia lampa + nadajnik/odbiornik radiowy + statyw.
    Niestety nie dysponuję zbyt dużą kwotą bo chciała bym się zmieścić w ok. 1000zł.
    Tak więc proszę o radę,
    i z góry przepraszam za zawracanie głowy i dzięki za odpowiedzi.
    Pozdrawiam!

  10. #30
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Yongnuo YN-568EX - wreszcie z HSS

    Cytat Zamieszczone przez Shantae Zobacz posta
    Witam wszystkich

    Otóż chce kupić lampę i zastanawiam się czy kupić właśnie tę nową czy poszukać oryginalnej Canona używanej.
    Fotografuje amatorsko, jednak potrzebuję skompletować zestaw do zewnętrznego doświetlenia lampa + nadajnik/odbiornik radiowy + statyw.
    Niestety nie dysponuję zbyt dużą kwotą bo chciała bym się zmieścić w ok. 1000zł.

    Pozdrawiam!
    dla mnie NOWE to NOWE ...

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •