Strona 4 z 495 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 4950

Wątek: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

  1. #31
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    akustyk, 6D będzie może tańszy, ale w Holandii
    nie wiem, zobaczymy. na ile pamietam, marketing Canona w PL jest tak do d*, ze mozliwe jest to co mowisz nawet gdyby w Holandii roznica siegnela 10~15% na korzysc czerwonego.


    z tym korpusem Canon akurat nie moze przeszarzowac cenowo, bo amator nie ma ograniczenia w postaci zakupu na fakture i jak mu sie nie spodoba nowe 6D to moze sobie zawsze kupic chocby uzywane 5D mkII (w tej chwili 1200 EUR). na zachod od Polandy takie zakupy sa z reguly bezpieczne i pewne. wiec z tego circa 2100 EUR na starcie 6D dosc szybko musi sie zrobic odpowiednio mniej...
    www albo tez flickr

  2. #32

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Tak czy tak jesli cena będzie w okolicach ~7k to będzie to lepszy wybór niz 5dII ..

  3. #33
    Dopiero zaczyna Awatar michaś
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    36

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Ostatnio edytowane przez michaś ; 17-09-2012 o 10:58
    5dmkII,C24LII, S35 1.4, C50 1.4, S85 1.4

  4. #34

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Wiadomo cos o autoiso? W spec pisze auto ale .. takie jak dawniej czy to nowsiejsze?

  5. #35

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez strideer Zobacz posta
    Dlaczego? Dla naprawdę wielu osób jeden ale naprawdę dobry punkt to wszystko czego potrzeba.
    No masz rację, myślałem o podobnych jak ja kotleciarzach którzy przywykli do kilku dobrze działających punktów, nie musi ich być wcale pierdylion jak w Nikonach, mi starczyłoby 9 krzyżowych sensownie rozmieszczonych. Nawet jak ten centralny będzie super-hiper-uber-extra to wątpię by pozostałe działały dobrze w kiepskich warunkach. Ale to moje własne zdanie i obym się mylił
    Puszka, kilka słoików i może szczypta talentu?

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 054

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Ale jęczycie. Mi do tej pory wystarczają 5D mk 1 - potem różnice w obrazku dawały już tylko lepsze szkła a nie mkII czy mkIII.
    5D miał 9 punktów, jeden krzyżowy o czułości od -0,5EV, a
    6D ma 11 punktów, jeden krzyżowy ale o czułości od -3EV.
    Dla mnie to rewelacja.
    I jeszcze
    5DII AF -0.5EV, 1D IV/1DsIII -1EV, new 1D X down to -2EV.
    Ostatnio edytowane przez szwayko ; 17-09-2012 o 11:02

  7. #37
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    jeszcze jedna fajna rzecz w tym korpusie - zdalna kontrola przez smartphone. bomba sprawa do robienia bardzo niskich ujec (kwiatki, grzybki, gasieniczki, ...)

    Cytat Zamieszczone przez Grzdyll Zobacz posta
    No masz rację, myślałem o podobnych jak ja kotleciarzach którzy przywykli do kilku dobrze działających punktów,
    no dobra, ale do kotleciarstwa jest cala masa fajnych korpusow w ofercie Canona. albo Nikona. a cena 5D mkIII dla kogos zarabiajacego na sprzecie jest istotnie nizsza niz tego 6D dla hobbysty. a tym drugim tez nalezy sie cos od zycia (Canona). 5D mkI i mkII byly bardzo popularne wsrod pasjonatow, ale juz mkIII jest inaczej wyprofilowany. wlasnie w ta luke wchodzi 6D.
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 17-09-2012 o 11:03 Powód: recznie-merged post
    www albo tez flickr

  8. #38
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    jeszcze jedna fajna rzecz w tym korpusie - zdalna kontrola przez smartphone. bomba sprawa do robienia bardzo niskich ujec (kwiatki, grzybki, gasieniczki, ...)
    Taaaaaaaaa, już to widzę... A wystarczyło dać odchylany ekranik jak w wyśmiewanych rebelach...

  9. #39

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Ostatnio byłem już zdecydowany na 5d II ale z tego co widzę to chyba odłożę jeszcze zakup na trochę i poczekam na to 6d. Jeśli cena będzie podobna i aparat nie gorszy to pewnie będzie mój nowy zakup.

  10. #40
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    jeszcze jedna fajna rzecz w tym korpusie - zdalna kontrola przez smartphone. bomba sprawa do robienia bardzo niskich ujec (kwiatki, grzybki, gasieniczki, ...)
    Ja to już mam dzięki fantastycznej aplikacji DSLR Controller na Antka.

Strona 4 z 495 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •