Strona 11 z 495 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 4941

Wątek: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

  1. #101
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Ktoś pytał o microadjustment.
    Cytat Zamieszczone przez za dpreview
    The EOS 6D does, however offer the same AF microadjust as the 5D Mark III. Adjustments can be made separately for the wide and telephoto ends of zoom lenses, and can also be made per serial-numbered lens (should you have two copies of the same lens that require differing amounts of adjustment).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #102
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez PMP Zobacz posta
    Jeśli cena sięgnie 9tys to nikt tego nie kupi bo różnica cenowa będzie zbyt mała względem 5mIII. Moim zdaniem cena nie powinna przekroczyć 7,5tys aby model sprzedawał się jak świeże bułki a chyba o to chodzi.
    Mylisz się. Wielu osobom możliwości 5D3 sa niepotrzebne i nawet za 9tyś 6D znajdzie swoich nabywców. Inaczej nikt by nie kupował najtańszych lustrzanek tylko wszyscy parli by na modele wyższe... a tak nie jest.

  3. #103

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Bahrd Zobacz posta
    W sumie nikt nic dotąd nie pisał, że nowa matryca, to i może DR większy jak raz do krajobrazów.
    Można to wnioskować pośrednio po -3EV. Jakby im ta sprawność kwantowa nieco .. wzosła..

  4. #104
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Ciekawe jak bedzie z rozstawem tych 11pt.

    edit: aaha:

    Disappointingly the layout doesn't offer any expanded coverage compared to the 9-point system on the EOS 5D Mark II - the additional points are squeezed-in to a similar diamond layout
    Ostatnio edytowane przez siudym ; 17-09-2012 o 12:35

  5. #105
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Jak ktoś potrzebuje lepszego AF i "łechtaczki"(kapitalne porównanie :-D ) to ma 5d3, w czym problem?

  6. #106
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3 053

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Podpuszczony przez Kolegę Dinderiego o "Pokoleniu DAJ", załączam co następuje:
    EOS - conditio sine Kwanon...

  7. #107
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Bahrd Zobacz posta
    Ja wiem, że to zabrzmi jak stary tekst, że "ja w twoim wieku, to kozy pasałem, i nie marzyłem o tym co ty masz teraz na wyciągnięcie ręki", ale jakby to powiedzieć, pamiętam jak czerpaliśmy autentyczną radość z obchodzenia niedoskonałości sprzętu i jego ograniczeń (znacznie kiedyś poważniejszych)!
    W ten sposób można było, chociażby aparatem, cieszyć się przez 5-10 lat - ucząc się i poznając nowe jego możliwości wraz ze wzrostem własnego doświadczenia...
    A teraz? Mam kasę - mam mieć wszystko i to już teraz i od razu!
    A jak nie to płacz (przy okazji każdej premiery - na przykład)...

    (Ale ja już stary jestem!?)
    Ja bym to w ramki oprawił .
    Samą prawdę Przemku piszesz.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #108
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3 053

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    Można to wnioskować pośrednio po -3EV. Jakby im ta sprawność kwantowa nieco .. wzosła..
    Poniekąd - ale czy to nie tyczy sensora AF jedynie?
    EOS - conditio sine Kwanon...

  9. #109
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Niby za 2 - 3 tysie można całkiem fajne szkiełka zgarnąć ale... no właśnie cena powinna być na tyle niższa od nowej piątki, żeby nikt nie miał wątpliwości. Oczywiście przy premierze nie wykluczam 9 tys, ale mam wrażenie że cena całkiem szybko dojdzie do 7,5 tys.
    W końcu to samo było z markiem III

  10. #110
    Bywalec Awatar Yova
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    B-stok
    Wiek
    36
    Posty
    160

    Domyślnie Odp: Canon 6D - teraz juz naprawde oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Mylisz się. Wielu osobom możliwości 5D3 sa niepotrzebne i nawet za 9tyś 6D znajdzie swoich nabywców. Inaczej nikt by nie kupował najtańszych lustrzanek tylko wszyscy parli by na modele wyższe... a tak nie jest.

    No ale w półce FX/FF jest jednak dużo mniejszy odsetek nieświadomych użytkowników, i ta "świadomość" może spowodować że jednak wybiorą 5DIII więc też uważam że cena w okolicy 9k za "szóstki" N i C sprzedaży nie napędzi i realnie w granicach 7k powinno to być sprzedawane.
    "Ci co potrafią robią to. Ci co nie potrafią uczą innych"
    18-35+85

Strona 11 z 495 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •