Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie Odp: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

    Od siebie polecam, parę gratów mi już reanimował. :-)
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warsaw
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

    Panie i Panowie, Bykowski to cudotwórca. Wielki szacun dla umiejętności i podjęcia się tego co Żytnia nigdy nie zrobi, bo nie umie. Bykowski porządnie i tanio. Polecam!
    -C

    EOS R5+kilka szkiełek Canona

  3. #13

    Domyślnie Odp: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

    Cytat Zamieszczone przez chrislab Zobacz posta
    Panie i Panowie, Bykowski to cudotwórca. Wielki szacun dla umiejętności i podjęcia się tego co Żytnia nigdy nie zrobi, bo nie umie. Bykowski porządnie i tanio. Polecam!
    Pewnie robi dobrze, bo ma doświadczenie, a na Żytniej wg cennika firmy Canon. CSI czuje się mocne, bo tam amator kieruje swoje pierwsze kroki w potrzebie. Mają pewnie nieograniczony dostęp do części i się nie przejmują.
    Mam podobnego zegarmistrza, ale ostatnio wymięka, bo Szwajcarzy odcięli niefirmowe serwisy od części i czasami nic nie poradzi.
    Ja w każdym razie zapisałem adres Czerniakowska 71.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  4. #14
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

    Cytat Zamieszczone przez chrislab Zobacz posta
    Panie i Panowie, Bykowski to cudotwórca. Wielki szacun dla umiejętności i podjęcia się tego co Żytnia nigdy nie zrobi, bo nie umie. Bykowski porządnie i tanio. Polecam!
    A co to takiego było, że Żytnia się wypięła?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  5. #15
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

    Witold Bykowski to bardzo dobry fachowiec a przede wszystkim uczciwy. Wiele lat temu kupiłem w stodole nikona F-801 s, tego samego dnia zrobiłem nim "komunię" a wieczorem aparat w zasadzie przestał działać. Generalnie nie "widział" obiektywu. Ze sprzedającym nie bardzo mogłem się dogadać, więc w poniedziałek pojechałem do serwisu, gdzie po oględzinach Pan Witold stwierdził że aparat wygląda na nieco zawilgocony i zaproponował żebym podsuszył aparat w domu i jeśli to nie pomoże, przyniósł go ponownie. W środę aparat odżył, używałem go jeszcze bardzo intensywnie i bezawaryjnie jakieś cztery lata.
    Jestem przekonany że większość serwisów w tym konkretnym przypadku skasowałaby mnie na każdą kwotę za naprawę tak naprawdę nie robiąc nic...Także wszystkich znajomych odsyłam do Pana Bykowskiego, każdy jest zadowolony i dziękuje mi za "namiary"...

  6. #16
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Bykowski Witold - Warszawa Czerniakowska 71

    Również korzystałem (naprawa i kalibracja obiektywu - był już po gwarancji). Jestem z usługi bardzo zadowolony i w razie potrzeby na pewno tam wrócę.
    Ostatnio edytowane przez RadOs41 ; 18-11-2014 o 15:55
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •