lucas_g Gratuluje świetnych zdjęć! Po Twoich zdjęciach widać że tym obiektywem można strzelić zdjęcia wysokich lotów. Dudek prezentuje się świetnie u mnie taki przesiaduje na podwórku.

meg83 U mnie takich zwierzątek nie brakuje.

Dziękuje wszystkim za odzew w moim temacie.

Co do obiektywu 300mm. Wydaje mi się że to jest mało. Miałem przy Nikonie 70-300mm. (450mm.) I nie można było poszaleć na ptakach :/
Przykładowe zdjęcie: (Dzięcioł był blisko dlatego zajmuje sporą część kadru).



Uploaded with ImageShack.us





Rozważenie stałki nie jest głupie. W końcu potrzebuje 400mm. Jeżeli będzie lepsza jakość zdjęć nie widzę sensu kupować 100-400mm.
Zawsze mogę dokupić jeżeli będę potrzebował coś krótszego inny obiekty a tych nie brakuje w ofercie Canona.
Puszka zostanie 7D nie widzę nic lepszego do tej kwoty.
Oczywiście dokupię grip żeby podnieć komfort pracy. Pytanie jeszcze do was czy warto kupować używane szkła tej klasy?
Jeśli możecie jeszcze podpowiedzieć jaki statyw pod taką konfiguracje będę bardzo wdzięczny. Co do ceny nie mam pojęcia ile wydać na statyw. Chce taki żeby mi podczas wiatru etc. Nie zdmuchnęło puszki z obiektywem. : ))