Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: CS6 zapytanie

  1. #11
    Moderator Awatar Janusz Body
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    71
    Posty
    5 757

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Nie ma potrzeby odinstalowywać poprzedniej wersji. One moga istnieć obok siebie. W kolejnych upgradeach to nawet jest korzystne bo mamy czas na oswojenie się z nowa wersja i łatwość powrotu do starej w razie kłopotów.

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

  2. #12
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Czyli mogę ponownie zainstalować CS5 i nie będą ze sobą kolidować?
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  3. #13
    Moderator Awatar Janusz Body
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    71
    Posty
    5 757

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Nie wiem jak jest w druga strone - z downgradem. Logiczna kolejnościa jest upgrade i wtedy wszystko działa. Sprawdzone. Z downgradem może nadpisywać jakieś biblioteki do poprzedniej wersji i wówczas CS6 przestanie działać.

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

  4. #14
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Czyli muszę odinstalować CS6 w wersji próbnej i dopiero zainstalować ponownie swoją CS5 w której miga pędzel ;-)
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    617

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Cytat Zamieszczone przez Janusz Body Zobacz posta
    Nie ma możliwości, żeby się "źle ściągnęła" wersja instalacyjna. To mocno spakowany plik. W trakcie ściągania jest sprawdzane CRC i nawet gdyby przypadkiem (z prawdopodobieństwem mniejszym niż milion w totka) Źle się ściągnęło to wywali w trakcie instalacji.
    No to już powinienem być milionerem
    Nie miałem problemów z PS ale ściągałem na próbę Master Collection i 3 razy nie chciał przejść testu CRC. Pogooglowałem i okazuje się to częstym problemem. Zainstalowałem z pominięciem checksum i puki co śmiga bez problemu, ale co do tych statystyk to echhh... jak to mówią 99.9999% jest wyssanych z palca No chyba że te statystyki dotyczą się tylko PSa to zwracam honor

    A na poważnie. manfred1 jakiego systemu używasz? Win czy Mac. Jak Ci się wysypuje to po prostu się wyłącza czy się zawiesza? Czy jakieś informacje wysyła?

    W windowsie jak nie wiadomo o co chodzi to przeinstalowanie najczęściej było dobrym rozwiązaniem. Czasami nawet przeinstalowanie systemu. Nie żebym to polecał ale u mnie to często pomagało. Zawsze można siedzieć i analizować co jest przyczyną problemu jednak zajmuje to dużo więcej czasu.
    Czasami, gdy jeszcze dostaje do "serwisowania" windowsy to zaczynam od usunięcia w ciemno wszystkich TEMPów i rozwiązuje to problemy w większości przypadków.
    Można jeszcze zobaczyć czy jakieś niepotrzebne aplikacje lub procesy uruchamiają się przy starcie systemu ale to wymaga trochę wiedzy na temat systemu. Czasami aktywne procesy(szczególnie śmieci po odinstalowanych programach typu shareware) mogą powodować różne konflikty. Czasami nawet warto wyłączyć antywirusa na próbę bo może blokować zasoby.
    Jeżeli instalowałeś z konta użytkownika warto uruchomić z poziomu administratora i zobaczyć czy problem nie zniknie "samoistnie".

  6. #16
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Chyba masz racje reinstalka jest łatwiejszym sposobem. Mój system to W7 64 b.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  7. #17
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Nie no koszmar w CS6 też miga mi kursor czyli nie wina programu powoli dostaje białej gorączki.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Cytat Zamieszczone przez manfred1 Zobacz posta
    Nie no koszmar w CS6 też miga mi kursor czyli nie wina programu powoli dostaje białej gorączki.
    Pokombinuj ze sterownikami do karty graficznej (nowsza/starsza wersja) oraz z włączaniem/wyłączeniem akceleracji OpenGL w opcjach Photoshopa.

  9. #19
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Może jeszcze raz. Mam zainstalowane orginalne stery do karty 9600GT. Jest nowszy sterownik ale nie wiem sam czy robić aktualizacje. W ustawieniach PS wydajnośc mam tak
    i sam już nie wiem czy używać procesora czy odhaczyć to okienko.

    A mam pytanie czy ta moja karta nadaje się do pracy z CS5 GF9600GT
    Ostatnio edytowane przez manfred1 ; 10-08-2012 o 12:09
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  10. #20
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie Odp: CS6 zapytanie

    Odhacz, przeładuj PS i zobacz co z tym kursorem.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •