Cytat Zamieszczone przez Goomis Zobacz posta
Wyliczenia pewnie robił student z tak egzotycznych kierunków jak np. filozofia, czy inne "znawsto" lub też "logia" co z ekonomii wie tyle, że 0,5 litra w żabce na dole kosztuje 18zł i z kasy od rodziców może sobie pozwolić na maksymalnie 10takich w miesiącu
Nie wiem jak z ekonomią, ale z matematyką u niego też krucho.
Nawet jeśli ktoś płaci "bez VAT-u", to nie kupuje o 23% taniej, tylko o około 19%.