Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
Sklep lub dystrybutor hurtowy może zawsze udzielić swojej, dodatkowe, gwarancji, na własne ryzyko. Ba, jest to coraz częściej praktykowane, tyle że za dopłata.
W takiej jednak sytuacji ta dodatkowa gwarancja wymaga osobnego dokumentu, w którym wpisany będzie inny niż Canon gwarant. No i zrealizować ją będzie można tylko za pośrednictwem podmiotu, który jej udzielił.

o tym co piszesz to tak robi chyba fotogandini a sklep fotostrada też ma aukcje z 2 letnią gwarancją. To u fotogandini pisze 2 lata gdzie rok w PL a 2 rok w DE za jego pośrednictwem, ale tylko przy obiektywach tak pisze, a już jak body np. canon 5DIII to mowy nie ma o tych rozdzielonych gwarancjach tylko że gwarancja 24 miesiące no i body z menu polskim