Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 196

Wątek: Wałki na Vacie

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    kradniemy żeby nie dać się okraść -gratuluje patentu na życie panowie darx i cień
    To ze nie pozwalasz zeby cie okradli, nazywasz zlodziejstwem? POlski rzád obklada wszystkich daninami, coraz to nowymi podateczkami i oplatami, co w efekcie wykancza krajowa gospodarke. I mamy sie na to godzic bo jest zgodne z prawem? Mam znajomych ktorzy przez dzialalnosc tej mafii, musieli w tym roku zamknac biznes, bo przez te innowacje juz sie po prostu nie oplacalo. Firmy masowo padaja, a nienaturalnie przerosniety aprat administracyjny pije nasza krew. Tusk bardzo dobrze wywiazuje sie z zadania powierzonego przez Merkelostan, by Polska ochlonela w pogoni postepu i bron boze nie wyprzedzila innych panstw gospodarczo, bo to by dopiero bylo

    http://www.youtube.com/watch?v=wPz7zAawOE8



    Zresztą wyobrażacie sobie, żeby taka ogromna hurtownia "pisała" odręcznie dowody zakupu?
    Mimo ze bez vatu to i tak niezla tam bide klepia ze nawet drukarki nie ma :smile:

    Autor tematu prezentuje typowa Polska mentalnosc - zastanawiamy sie czemu ktos kombinuje, ale nie widzimy gdzie tkwi podloze tego problemu i co kogos do tego posunelo.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jwi Zobacz posta
    POlski rzád obklada wszystkich daninami,
    zawsze możesz zmienić kraj ale....gdzie jest kraj gdzie się nie płaci podatków????możesz pokazać,podać nazwę??? aaaa bo to Tuska wina i wszystko jasne
    nie płac podatków,sam się lecz i ucz i zobaczymy za jakiś czas co z tego będzie...tylko w razie kłopotów bądź HONOROWY i nie dzwon na policje bo ona jest utrzymywana z podatków wiec...
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 08-07-2012 o 13:14

  3. #13
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    dlaczego mam Ci płacić za machinery?? skoro mogę ściągnąć z netu za free?? nie znam nikogo kto chciałby płacić takie wielkie pieniądze za software skoro wszystko jest za darmo w necie...
    To tak jakby powiedzieć: po co mam płacić tak wielkie pieniądze za nowy samochód skoro na ulicy tyle stoi za darmo - wystarczy tylko się włamać.

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    skoro Ty nie chcesz przestrzegać prawa w kraju w którym żyjesz to ja nie zamierzam ci w tym pomagać
    A skąd ty wyciągasz takie wnioski że ja nie chcę przestrzegać prawa? Prowadzę normalną działalność gospodarczą, nie ukrywam żadnego dochodu (wszystkie wpłaty przechodzą przez konto bankowe) i płacę co miesiąc podatki. Więc może zastanów się pisząc jakieś bzdury.

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    wezmę za free bo to przecież nie ja ukradłem
    Jak to nie ty ukradłeś? Ściągając piracki program kradniesz. "Weź sobie za free" jeszcze samochód z ulicy i jedzenie z supermarketu...

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie

    skoro dla ciebie nie płacenie podatków jest cool to dla mnie płacącego podatki już na software nie ma i branie za darmo z neta jest cool
    ja wiem ze to mentalność Kalego ale to ty ja stosujesz

  5. #15
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    skoro dla ciebie nie płacenie podatków jest cool
    Wymyślasz jakieś bzdury. Ja nigdzie nie napisałem że "jest cool". Napisałem żeby nazywać rzeczy po imieniu. Nie płacenie podatków to przestępstwo ale to nie jest kradzież.

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    to dla mnie płacącego podatki już na software nie ma i branie za darmo z neta jest cool ja wiem ze to mentalność Kalego ale to ty ja stosujesz
    Dalej nie rozumiesz że nie ma czegoś takiego jak "branie za darmo z neta". To jest właśnie kradzież bo korzystasz z cudzej własności. Natomiast jak ktoś nie płaci podatku to z żadnej cudzej własności nie korzysta ani jej sobie nie przywłaszcza więc nie można mówić o kradzieży.
    Ostatnio edytowane przez MMM ; 08-07-2012 o 13:30

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Czy kradzieżą jest jeśli ktoś nie zapłaci podatku od swojej pracy? Przecież to są JEGO pieniądze, które sam zarobił
    czy kradzieżą jest niewydawanie na software SWOICH zarobionych pieniędzy??
    tragedią jet przyzwolenie społeczne na łamanie prawa jakie miedzy innymi ty reprezentujesz
    oczywiście jak ktoś sobie weźmie twój soft to przyzwolenie się kończy
    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    . Natomiast jak ktoś nie płaci podatku to z żadnej cudzej własności nie korzysta ani jej sobie nie przywłaszcza więc nie można mówić o kradzieży.
    masakra
    wiesz od ciebie można więcej wymagać niż od nastolatka za kompem
    a jeździ po czym ? a może lata?? służba zdrowia? szkolnictwo? bezpieczeństwo?
    długo tak można a to wszystko z podatków, no chyba ze kupi działkę w Bieszczadach i zrobi się samowystarczalny
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 08-07-2012 o 13:35

  7. #17
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    czy kradzieżą jest niewydawanie na software SWOICH zarobionych pieniędzy??
    Tak, to jest kradzież, tak samo jak niewydawanie SWOICH pieniędzy na nowy samochód a zamiast tego "wzięcie sobie za darmo" jednego ze stojących na ulicy jest kradzieżą.

    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    tragedią jet przyzwolenie społeczne na łamanie prawa jakie miedzy innymi ty reprezentujesz
    Jakie przyzwolenie? Znowu próbujesz coś insynuować. Przecież napisałem kilka postów wcześniej:

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Kolego wawo, po co zakładać taki wątek? Jeśli tak bardzo cię to męczy to idź do US i z imienia i nazwiska zgłoś sprawę - na pewno się tym zajmą.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez becek.pl Zobacz posta
    a jeździ po czym ? a może lata?? służba zdrowia? szkolnictwo? bezpieczeństwo?
    długo tak można a to wszystko z podatków.
    JA tego nie neguję, JA podatki płacę. A to że uważam nasze państwo za źle zorganizowane i marnotrawiące wysiłek podatników to inna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez MMM ; 08-07-2012 o 13:40 Powód: Automerged Doublepost

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    czy kradzieżą jest niewydawanie na software SWOICH zarobionych pieniędzy??
    Czy kradzieżą jest niewydawanie SWOICH zarobionych pieniędzy na np.rower który niezabezpieczony pod sklepem stoi....??? [podobnie jak software niefree w sieci]

  9. #19
    Zasłużeni Awatar czornyj
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    2 626

    Domyślnie

    Proszę zaniechać politycznego wątku w dalszej dyskusji (patrz pkt.1 regulaminu forum).

  10. #20
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wawo Zobacz posta
    Co najmniej jedna z tych osób aktywnie udziela się i tutaj. Czy UKS ma aż takie trudności z namierzeniem takich lewych handlarzy, nie płacących VAT, podatku dochodowego, uderzających w legalnie prowadzone biznesy?
    Widocznie ktoś im musi w tym pomóc. Czemu tego nie zgłosisz?

Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •