Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: pixel knight na czasie dłuższym niż 1/250

  1. #1

    Domyślnie pixel knight na czasie dłuższym niż 1/250

    Witam
    mam pytanie czy komuś zestaw pixel knight z 5D Mark II i lampa 580 EX II też nie synchronizował na czasach dłuższych od 1/250 , z krótkimi czasami działa bez zarzutu, ale w momencie zmiany czasu na dłuższy do wyżej podanego błysk się wyzwala ale nie jest rejestrowany ...czy ktoś wie dlaczego ?

    Z góry dziękuję za informację

  2. #2
    Uzależniony Awatar iREM
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Gdansk, Poland, Europe, Earth
    Wiek
    57
    Posty
    951

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pasart Zobacz posta
    Witam
    mam pytanie czy komuś zestaw pixel knight z 5D Mark II i lampa 580 EX II też nie synchronizował na czasach dłuższych od 1/250 , z krótkimi czasami działa bez zarzutu, ale w momencie zmiany czasu na dłuższy do wyżej podanego błysk się wyzwala ale nie jest rejestrowany ...czy ktoś wie dlaczego ?

    Z góry dziękuję za informację
    Funkcja 5D włączona? Lampa via sanie czy via przewód?
    Wszystko można zrobić lepiej.
    www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

  3. #3

    Domyślnie

    W pixel knight jak najbardziej funkcja 5D włączona, lampa podłączona do odbiornika za pomocą sanek

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iREM Zobacz posta
    Funkcja 5D włączona? Lampa via sanie czy via przewód?
    W pixel knight jak najbardziej funkcja 5D włączona, lampa podłączona do odbiornika za pomocą sanek

  5. #5

    Domyślnie Odp: pixel knight na czasie dłuższym niż 1/250

    Nie wiem czy nie jest to przypadłość nowego softu w pixelach. W moim przypadku z 50d działają dopiero od 1/320 i krócej. Szczegółowo opisałem problem tutaj: http://www.canon-board.info/pierwsza...-knight-84965/ Nie wiem co jest grane z nimi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •