Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Nowe kalkulatory Canon :) X Mark I Pro

  1. #1
    Redakcja forum
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    38

    Domyślnie Nowe kalkulatory Canon :) X Mark I Pro

    Firma Canon rozszerza linię kalkulatorów o dwa nowe zaawansowane modele – X MARK I Pro i F-789SGA. Oba kalkulatory dedykowane są zarówno studentom, jak i pracownikom naukowym. Łączą w sobie szereg specjalistycznych funkcji, aby zapewnić rzetelne wyniki matematyczne podczas pracy w biurze lub sali wykładowej.

    X MARK I Pro – profesjonalny i zaawansowany


    Nowy X MARK I Pro jest pierwszym profesjonalnym kalkulatorem naukowym, który został dodany do linii Canon X MARK I. Łączy elegancki i nowoczesny design z imponującym wnętrzem i pozwala bez wysiłku wykonywać skomplikowane obliczenia. X Mark I Pro zawiera 610 funkcji, 12-cyfrowy, duży ekran LCD ułatwia podgląd obliczeń, a możliwość zapisania w pamięci 19 ostatnio wykonanych działań pozwala na łatwy powrót do poprzednich wyników.

    Stylowy X MARK I Pro charakteryzuje się eleganckim, lśniącym, białym wykończeniem oraz wygodną klawiaturą, która dodatkowo ułatwia pracę. Klawisze zostały wykonane metodą podwójnego formowania wtryskowego, dzięki czemu symbole i cyfry nie ścierają się nawet podczas częstego użytkowania. Lekka konstrukcja sprawia, że urządzenie jest łatwe do przenoszenia, podczas gdy etui chroni kalkulator przed uderzeniami i upadkami w czasie podróży.

    Kalkulator F-789SGA – zaawansowany profesjonalista


    F-789SGA jest najnowszym modelem z linii naukowych kalkulatorów Canon dedykowanych studentom inżynierii i wykładowcom, którzy często wykonują zaawansowane matematycznie obliczenia. Wyposażony w 605 funkcji, włącznie z 79 wbudowanymi stałymi i 172 wzorami przeliczeń jednostek, kalkulator F-789SGA ułatwia szybkie przetwarzanie zaawansowanych równań, a duży cyfrowy wyświetlacz LCD pozwala na dokładne zapoznanie się z obliczeniami.

    F-789SGA wyróżnia się matowym wykończeniem klawiszy i srebrną obudową, więc jest idealny dla studentów, którzy potrzebują profesjonalnego i stylowego kalkulatora. W zestawie jest etui chroniące obudowę, dzięki czemu F-789SGA jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często przemieszczają się np. z wykładu na wykład. Do produkcji klawiatury i etui użyto mieszanki plastiku wzbogaconego o substancję antybakteryjną, która hamuje rozwój drobnoustrojów. Dzięki temu F-789SGA jest idealny do użytku również w szpitalach, szkolnych laboratoriach czy biurach.

    Bądź ECO

    Oba kalkulatory zostały skonstruowane tak, aby zminimalizować ich oddziaływanie na środowisko, podobnie zresztą jak pozostałe kalkulatory firmy Canon. Do produkcji wybranych elementów nowych modeli wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu. Ponadto F-789GSA jest w dużym stopniu zasilany przez energię słoneczną i został wyposażony w funkcję Auto-power Off, która redukuje niepotrzebne straty energii.

    Kalkulatory X MARK I Pro i F-789SGA będą dostępne w sprzedaży w czerwcu 2012 roku.

    X MARK I Pro – specyfikacja produktu:
    • Nowoczesny design
    • 610 funkcji
    • Duży wyświetlacz typu Textbook
    • Pamięć pozwalająca zachować i przywołać do 19 ostatnich działań
    • Do produkcji użyto materiałów pochodzące z recyklingu
    • Zdejmowana pokrywa baterii
    • Etui

    F-789SGA – specyfikacja produktu:
    • 605 zaawansowanych funkcji
    • Pamięć pozwalająca zachować i przywołać do 19 ostatnich działań
    • 172 wzorów przeliczeń jednostek
    • Wyprodukowany z elementów pochodzących z recyklingu
    • Antybakteryjna klawiatura
    • Wytrzymała obudowa
    • Zasilany baterią słoneczną oraz tradycyjną o dużej żywotności
    • Pokrywa baterii

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    A da się tym zdjęcia robić?
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kalkulator – niewielkich rozmiarów, przenośne (najczęściej kieszonkowe) elektroniczne urządzenie liczące (początkowo mechaniczne), służące do wykonywania obliczeń matematycznych.

    Stawiam, że jednak zdjęć to nie robi.

  4. #4
    Bywalec Awatar suluf
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    > :Wieś
    Wiek
    35
    Posty
    109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    A da się tym zdjęcia robić?
    I tak Nikon/Sony/Pentax/Zenit robi lepsze ! Testy na internecie tego dowodzą bez najmniejszych wątpliwości. Tyle lat a Canon dalej nie umie zrobić porządnego kalkulatora, konkurencja przegoniła go już dawno temu.
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

  5. #5
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie

    A najgorsze jest to, że podobno w cieniu jest banding .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #6
    Bywalec Awatar zonk
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Suchedniów
    Posty
    203

    Domyślnie

    i podobno jak się wyliczy płytką głębię ostrości to i aberracja wyłazi ;/
    >>>--------> założyłem sobie bloga <--------<<<

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zonk Zobacz posta
    i podobno jak się wyliczy płytką głębię ostrości to i aberracja wyłazi ;/
    Ale, jak się nie wyliczy, to nie wyłazi.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  8. #8

    Domyślnie

    o widzę na jednym światłomierz, ciekawe czy będą wersje z gripem...
    Ludzie listy noszą...

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    co to w ogóle za rozdzielczość jest... ja rozumiem - polityka firmy "nie zależy nam na rozdzielczości" ale toto? powrót do 200x300 pikseli? phi! i tak tego nie kupię
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  10. #10
    Bywalec Awatar suluf
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    > :Wieś
    Wiek
    35
    Posty
    109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zanussi Zobacz posta
    co to w ogóle za rozdzielczość jest... ja rozumiem - polityka firmy "nie zależy nam na rozdzielczości" ale toto? powrót do 200x300 pikseli? phi! i tak tego nie kupię
    A nikon ma już 40mp.
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •