Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: 5D Mark II - brak reakcji

  1. #21
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 657

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Co do Waszych "sporów", to mi się nasuwa cyt. „Racja jest jak d..., każdy ma swoją”
    A tak poważanie, może Koledzy z filmówki, przeesploatowali sprzęt

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Wzmacniacze potrafią grać po 30 i więcej lat. Chociaż to nie ta skala integracji jednak. Tak czy siak dziwny wysyp... Sama płyta nieźle droga... Za to można mieć płytę do kompa z procesorem.

  3. #23
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 657

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Cytat Zamieszczone przez jellyeater Zobacz posta
    Wzmacniacze potrafią grać po 30 i więcej lat. Chociaż to nie ta skala integracji jednak. Tak czy siak dziwny wysyp... Sama płyta nieźle droga... Za to można mieć płytę do kompa z procesorem.
    Ktoś mi tu na forum kiedyś odpowiedział, jak pytałem o porównanie mocy porcesora PC do tych z body, że nie da się wykorzystać w PC pocesora z apartu, ale ja się nie znam...

  4. #24
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    tak samo się zapędziłem jak zapędzili się wybierający ostre sztuki obiektywów albo
    jak posiadacze samorozkręcających się eLek (np 135L)

    jakość XXI wieku

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Szczerze współczuję, ale 4500 zł a 6700 (wg Ceneo) to chyba jednak nie taka mała, oczywiście to kwestia względna.
    4500zł + 1200zł (naprawa) = 5700zł gdybym wiedział że coś takiego się stanie to nawet kupiłbym na przereklamowanym ceneo, pomimo tego że na upartego można znaleźć za 6300używane 5marki2, ale to nie zmienia faktu że wciąż aparat leży zepsuty, ja nerwowo zepsuty również jestem i mało tego mam ogrom myśli czy po naprawie znów jakaś kolejna rzecz nie pójdzie... Nawet jak to naprawie, to będę wciąż miał stres i pluł sobie w twarz że napaliłem się na ten aparat... Cóż człowiek się uczy na błędach, więcej sprzętu używanego nie kupię (bez gwarancji)swoją drogą wcześniejszy właściciel aparatu, nawet nie odbiera już telefonu... allegro i używany sprzęt RULLEZ !
    Ostatnio edytowane przez facestock ; 25-05-2013 o 00:14

  6. #26
    Uzależniony Awatar jac+
    Dołączył
    Jun 2006
    Wiek
    49
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Cytat Zamieszczone przez facestock Zobacz posta
    na upartego można znaleźć za 6300używane 5marki2
    Za 6299zł to ja kupiłem tydzień temu fabrycznie nowego Mk II. Ofertę znalazłem dzięki Skąpcowi.
    Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser

  7. #27
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Cytat Zamieszczone przez jac+ Zobacz posta
    Za 6299zł to ja kupiłem tydzień temu fabrycznie nowego Mk II. Ofertę znalazłem dzięki Skąpcowi.
    Niech mnie ktoś dobije!

  8. #28
    Uzależniony Awatar jac+
    Dołączył
    Jun 2006
    Wiek
    49
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Rozumiem Twoje rozgoryczenie i zniechęcenie. Tyle, że teraz nie ma co biadolić. Chciał, nie chciał trzeba przyciułać wymaganą kwotę na naprawę. Innej opcji nie ma. Nawet gdybyś się zdecydował na sprzedaż uszkodzonego aparatu, to stracisz na tym dużo więcej niż 1200zł. Kupując używkę zawsze jest jakieś ryzyko wpadki. Nawet przy 100% uczciwości sprzedającego.
    Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser

  9. #29
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    napisz do użytkownika forum o nicku Naprawiacz - może uda się naprawić w lepszej cenie

  10. #30

    Domyślnie Odp: 5D Mark II - brak reakcji

    Cytat Zamieszczone przez zoomi Zobacz posta
    napisz do użytkownika forum o nicku Naprawiacz - może uda się naprawić w lepszej cenie
    Może inaczej... uda się wymienić fizycznie płytę ale nie naprawić! Do naprawy konieczne jest wprowadzenie do pamięci aparatu danych które przy każdej takiej naprawie udostępnia producent. Wiele tego typu napraw kończy się tak, że aparat trafia do naszego serwisu w celu dokonania pełnych regulacji i aktualizacji danych.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •