Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Canon eos 600D jako kamera internetowa

  1. #1

    Domyślnie Canon eos 600D jako kamera internetowa

    Witam, chciałbym użyć canona jako kamerę internetową połączoną z lapem przez HDMI. Da się to zrobić? Jakieś porady? Bo walczę z tym i nie mam już pomysłu.

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    53
    Posty
    9

    Domyślnie

    z ciekawości podpiałem w ten sposób do laptopa toshiba i skype i gg widzi mi jak kamerke internetową - ale nic nie ustawiałem Poza tym po co ma się grzać matryca no chyba że tylko na chwilę.
    - nie spieszę się po prostu pstrykam

  3. #3
    Początki nałogu Awatar ketras
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kościan / Leszno / Poznań
    Posty
    385

    Domyślnie

    Walczysz tzn nie widzi Ci komp aparatu czy jak? Co masz za tryb wybrany na aparacie po podłączeniu.

    Co do przegrzewania się matrycy średnio 15min trwa "nagrzewanie" więc spokojnie :P po tym czasie w razie w aparat się wyłączy by ostudzić. Choć mi w domowych warunkach bez problemu daje nagrywać 25-30 min (oczyście nie mówię tutaj o ogr dot 1 pliku)
    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

  4. #4

    Domyślnie

    Przede wszystkim szkoda matrycy do zostasowania "kamerki internetowej". Czy nie lepiej kupić do 100zł kamerkę przystosowaną do tego? Wiem, że 600d to nie aparat klasy PRO ale mimo wszystko, 2400-2600 trzeba było wydać na sprzęcik Druga sprawa, że skype
    czy inny program tego typu i tak obraz skompresuje, że jakość spadnie.

  5. #5
    Początki nałogu Awatar ketras
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kościan / Leszno / Poznań
    Posty
    385

    Domyślnie

    Pamiętaj , że nawet podłączając pod pc canona nie będziesz miał autofocusa, więc lepiej sobie jakiegoś logitecha pro 9000 , life cam pro , microsoft live cam kupić w hd
    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •