Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Bartek_902] Pierwszy klip ...

  1. #1
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie [Bartek_902] Pierwszy klip ...

    Witam

    Chciałem zaprezentować pierwszy klip jaki udało mi się nakręcić i zmontować wraz z grupą znajomych wiem że daleko mu do poziomu niektórych filmików prezentowanych w tym dziale ale myślę że warto to pokazać i ewentualnie przyjąć godnie krytykę traktuje to jako zabawę , tak jak pisałem to mój pierwszy raz w tym temacie ...

    http://www.youtube.com/watch?v=46z_L-k1WoY

    Pozdrawiam!
    EOS + L i kupa gratów ...

  2. #2
    Początki nałogu Awatar polm
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    271

    Domyślnie

    Ładna dziewczyna, niezła piosenka. Przydałby się lepszy statyw bo trochę się trzęsło. Coś tam jeszcze na początku migało, nie wiem czy to w postprodukcji dodane, czy jakieś paprochy w powietrzu.
    Trochę za długi wstęp, za to zaskakujące zaskoczenie. Napisy końcowe dowcipne. Może jeszcze trochę za długie ujęcia, ale ogólnie obejrzałem do końca więc chyba mi się podobało .
    Jestem zadowolnym ze swojego sprzętu pstrykiem-gawędziarzem.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie

    Trochę statyczne jak na teledysk. Ale robi dobre wrażenie. Ten wstęp za długi tylko.

  4. #4
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Dzięki za opinie , myślałem że się nie przyjmie i będą same negatywy ale tak jak wspominałem to mój pierwszy raz , tak naprawdę odkąd mam body z możliwością kręcenia filmów(czyli już 2 lata) to do tej pory tego się nie tykałem , na początku aby sprawdziłem jak to wygląda i ta opcja poszła w odstawkę , jakoś mnie to nie kręciło. Aż do teraz chyba

    Teraz po montażu sam widzę trochę błędów , głównie zbyt długie ujęcią ... ale teraz już tego nie poprawię .

    Co do płynności i drgań też mi się to nie bardzo podoba ale pomysł na teledysk powstał w 10 min (od pomysłu do spakowania się i wyjazdu) więc nawet nie miałem możliwości załatwienia od znajomego dobrej olejowej głowicy manfrotto do filmowania.

    Myślę że jak na tak spontaniczną akcję to chyba nie jest tak strasznie źle
    EOS + L i kupa gratów ...

  5. #5
    Początki nałogu Awatar polm
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    271

    Domyślnie

    Nie jest źle. Jest fajnie.
    Jestem zadowolnym ze swojego sprzętu pstrykiem-gawędziarzem.

  6. #6
    Coś już napisał Awatar 2em
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Sosnowiec/Świętochłowice
    Posty
    58

    Domyślnie

    Podoba mi się, z pomysłem, klimatycznie, patrzę jednak z perspektywa laika, który ma mało wysublimowany gust filmowy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •