Strona 49 z 119 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1181

Wątek: Jaki statyw

  1. #481
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    stolyca
    Posty
    231

    Domyślnie

    witam, ma ktoś może doświadczenie z tymi statywami ??

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1078221690

    wyglada solidnie, ma praktyczne rozwiazania,plus wysoki i cena wydaje sie przystepna pod warunkiem ze prezentuje taki poziom na jaki wyglada, malo znalazlem na ich temat informacji w sieci .

    Polecano mi benro, niestety o takiej wysokosci jak powyzszy to kupie w tej cenie chyba nawet samych nóżek nie kupie , to jest jeszcze z tego co widze czesto polecana opcja

    Statyw Velbon Sherpa 600 R + Futerał 600R kurier Płacę z Allegro

    ale z checia dowiedzialbym sie jak wypada w zestawieniu z tym powyzszym, bo mnie tak na pierwszy rzut oka jakos mniej przypada do gustu
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    edit


    sorki ten lin mialbyc

    http://www.allegro.pl/item1064702875...sylka_24h.html


    glowna zaleta to waga, ale mniejszy ciezar moze utrzymac i jak z solidnoscia?
    Ostatnio edytowane przez bandit ; 14-06-2010 o 13:36 Powód: Automerged Doublepost

  2. #482

    Domyślnie

    velbon Sherpa.
    Miałam keidys taki statyw, ale wczesniejszej generacji.
    Upadł raz na beton i nózki sie połamały, także ja szczególnie nie polecam.
    Za to moge doradzić goldphoto.
    Kupiłam jakis czas temu w foto-tipie i do tej pory działa jak nowy, pomimo kolizji z gruntem

  3. #483
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  4. #484
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    57
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smigaczka Zobacz posta
    velbon Sherpa.
    Miałam keidys taki statyw, ale wczesniejszej generacji.
    Upadł raz na beton i nózki sie połamały, także ja szczególnie nie polecam.
    Za to moge doradzić goldphoto.
    Kupiłam jakis czas temu w foto-tipie i do tej pory działa jak nowy, pomimo kolizji z gruntem
    Polecam Velbon Sherpa 750R - jest to statyw półprofesjonalny i amator będzie z niego zadowolony. Nie wiem jednak jak on będzie wyglądał po kolizji z gruntem, ale po takim spotkaniu nawet profesjonalne statywy mogą ulec uszkodzeniu - więc raczej nie jest to kryterium oceny przydatności statywu.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  5. #485
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bandit Zobacz posta
    ...ma ktoś może doświadczenie z tymi statywami (...)

    http://www.allegro.pl/item1064702875...sylka_24h.html
    W tym segmencie cenowym ciężko znaleźć coś lepszego. Wykonany jest solidnie i naprawdę niewiele można mu zarzucić (zważywszy na jego cenę). Model sprawdzony i godny polecenia. Ze swojej strony jak najbardziej polecam. Jeżeli chodzi o bardziej szczegółowy opis to odsyłam do opinii zawartych choćby w tym wątku.

    Test statywu:

    http://www.fotografuj.pl/Article/Sta...rpa_600R/id/12
    EOS + Speedlite

  6. #486
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    57
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smigaczka Zobacz posta
    ......Za to moge doradzić goldphoto...........
    O Goldphoto: http://canon-board.info/showthread.php?t=29398
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez axk Zobacz posta
    Jeszcze o Velbon Sherpa 600R: http://canon-board.info/showthread.php?t=15855
    Ostatnio edytowane przez Jago ; 14-06-2010 o 22:12 Powód: Automerged Doublepost
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  7. #487
    Pełne uzależnienie Awatar dziobolek
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Dublin/Ireland
    Posty
    2 634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smigaczka Zobacz posta
    Za to moge doradzić goldphoto.
    Kupiłam jakis czas temu w foto-tipie i do tej pory działa jak nowy, pomimo kolizji z gruntem
    Popiera, polecam również. Wiernie i bezawaryjnie służy od ok. 3 lat.
    Złego słowa o nim nie powiem, aczkolwiek wiem że zdarzały się niektórym różne "przypadki".

    Pozdrówka!
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

    50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
    tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

  8. #488
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    38

    Domyślnie

    Zgadzam się z tym goldphoto. Tym bardziej, że w foto-tipie cena też nie jest powalająca więc można się nad tym lepiej zastanowić. Nie słyszałam wśród znajomych jeszcze o niefajnych przypadkach z tymi statywami, ja też żadnych nie mialam

  9. #489

    Domyślnie

    "przypadki" zawsze się zdarzają, jasne, zwłaszcza gdy się jest aktywnym fotografem i duzo sie fotografuje w plenerze.
    Tak jak pisałam mój GP tez miał takowe 'przypadki', ale działa i nie ma nawet zadraśnięć
    Lubi on mnie, a ja jego

  10. #490
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    stolyca
    Posty
    231

    Domyślnie

    mialem dzisiaj okazje obejrzec ten statyw velbon sherpa 600 r

    wrazenia hmm,na plus dobry szybki sposób rozkladania go, plynnie pracujaca głowica minus w moim odczuciu to czesto uwazana jako zaleta lekkosc, taki jakis watply mi sie wydaje i brak mozliwosci haka na obciazenie, przynajmniej w ogladanym egzemplarzu nic takiego nie zauważyłem .

    na wyprawy na pewno z racji wagi bym go wybral, do uzywania w studio lub plener gdzie podjezdzam samochodem to sam nie wiem czy bym nie wolal masywniejszego , tego ktorego pokazalem w pierwszym linku

    jednak ma on kolejne minusy w kwesti wymiarow,minimalna wysokosc 50 cm a velbon 29, czasem to sie moze przydac a druga sprawa minimalna dlugosc po zlorzeniu 62 vs 80 cm, w syt kiedy nie mozna sobie statywu wrzucic do auta to moze byc duzy problem, do tego waga, najlepiej by bylo kupic dwa statywy

    Znajoimy ktory uzywal wczesniej manfrotto polecil mi benro, mowi ze nie widzi wiekszej roznicy, za to roznica w cenie bardzo duzo i mocno poleca te statywy wiec zanim sie na cos zdecyduje musze miec chyba jeszcze okazje obadac benro na zywo .

    Swoja droga chetnie bym kupil uzywany statyw za mniejsze pieniadze , niestety ogloszen z uzywakami jak na lekarstwo
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    edit


    ten byłby świetny

    http://www.allegro.pl/item1077814406..._vat_wawa.html


    jednak cena jak dla mnie niestety na ten cel o wiele za duza, na znalezienie znacznie tanszej uzywki raczej nie ma co liczyc wiec trzeba szukac dalej.
    Ostatnio edytowane przez bandit ; 17-06-2010 o 00:35 Powód: Automerged Doublepost

Strona 49 z 119 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •