Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 168

Wątek: Canon 5D Mark III - subiektywnie oczami użytkowników

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Moj 5d3 najprawdopodobniej odwiedzi zytnia. stracil wiele ze swojego af zarowno na 24L jaki 85L. zdaza mu sie nie trafic w bardzo prostych sytuacjach. czuje sie jakbym uzywal 5d2

    czy ktos ma podobnie?

    objawy sa takie ze ma jakby ff ale tylko w pewnej odleglosci i przy swietle zarowkowym lub ciemnych warunkach. zdjecia w tancu to wlasciwie loteria...
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  2. #12
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Stal sie powolny, czy tylko niecelny? U mnie ostrzy bez zmian, chociaz nie przegladalem jeszcze wczorajszego materialu .. wiec kto wie

  3. #13
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ripek Zobacz posta
    Moj 5d3 najprawdopodobniej odwiedzi zytnia. stracil wiele ze swojego af zarowno na 24L jaki 85L. zdaza mu sie nie trafic w bardzo prostych sytuacjach. czuje sie jakbym uzywal 5d2

    czy ktos ma podobnie?

    objawy sa takie ze ma jakby ff ale tylko w pewnej odleglosci i przy swietle zarowkowym lub ciemnych warunkach. zdjecia w tancu to wlasciwie loteria...
    A może wystarczy grucha?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #14
    Początki nałogu Awatar woyd
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Dębno
    Wiek
    52
    Posty
    488

    Domyślnie

    Wróciłem właśnie z pierwszego ślubu z 5Dm3. Problemów nie zauważyłem żadnych, a używałem obu szkieł o których piszesz.

    Wysłane via Tapatalk z Galaxy S+

    Canon 5DmII + 40D + 24-70 f2.8 L + 17-40 L + 85 f1.2 L + 35mm f1.4 L + 70-200 f2.8 L + Tamron 28-75 + EF 50 f/1,4 II || Canon 580EX II + studyjne błyskotki 3000W || Blog || digart

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Stal sie powolny, czy tylko niecelny? U mnie ostrzy bez zmian, chociaz nie przegladalem jeszcze wczorajszego materialu .. wiec kto wie
    Momentami strasznie ciezko mu zlapac ostrosc. Wciskam spist i niiiiic.
    W tancu ciezko zlapac momenty ktore jeszcze kilka slubow temu lapalem.
    Przy stolikach potrafi przestrzelic.

    Udalo mi sie microadjustment na -6 ustawic i bylo ok ale w swietle zarowkowym..

    ****.. Jak mam znow odwiedzac zytnia z aparatem ktory nie ma 20k przebiegu to mnie skreca..

    85L mi ostatnio upadla ale statyczne scenki w dziennym swietle trafia. Z 24L tez jaja. Cholera wie...
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie

    Moze 24l tez ci gdzies upadl? U mnie z 24 l af bardzo szybki reaguje natychmiast .

  7. #17
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    62

    Domyślnie

    Ja ostatnio zrobiłem mikroregulację +10 z 24 L II i teraz jest żyleta. Nawet nie muszę przymykać i o ile nie poruszę się ja lub obiekt to na 1.4 jest super.
    Wieczorem sprawdzę jak z 85L w gorszych warunkach ostrzy i dam znać.

  8. #18
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Ripek, ale skoro wciskasz spust i nic to może zabrudzil się spust migawki? Nic nie daje solidne przedmuchanie spręzonym powietrzem spustu i czujników w komorze?

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Spust dziala poprawnie. Jak sa dobre warunki to jest ok...
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  10. #20
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    To jeszcze raz spytam przedmuchałeś komorę lustra i czujniki - może zwyczajnie paproch wpadł i dzieją się takie cuda?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •