Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Canon 7D na raty w Poznaniu

  1. #1
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210

    Domyślnie Canon 7D na raty w Poznaniu

    Witam, szukam miejca gdzie kupię 7D na raty 0% w Poznaniu albo w obrębie 50 km. W Euro RTV AGD maja ostatnia sztukę powystawowa. I nie wiem czy to się opłaca ?? Może być tez ewentualnie sklep internetowy, ale z ratami 0% albo przynajmniej rozsądnym oprocentowaniem
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Bardzo zależy mi na czasie
    Ostatnio edytowane przez Fotograf1995 ; 16-04-2012 o 20:42 Powód: Automerged Doublepost
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    a w MM? Bo jak raz pytałem w media-expercie o 5DII to pan mnie wyśmiał i powiedział, że nic ponad xxxD nie mieli, nie mają i mieć raczej nie będą
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 246

    Domyślnie

    Przeciez masz sklep internetowy rtv-euro-agd. Zamawiasz w necie i odbierasz w sklepie stacjonarnym na raty 0%. Strona euro.com.pl

  4. #4
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210

    Domyślnie

    W euro nie maja w sklepie internetowym, została im jedna sztuka w stacjonarnym
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    Wczoraj widziałem w FJ Auchan-Komorniki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •