Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: Ostrzeżenie przed sklepem fotolab-aparaty.pl PIOTR MASZYCKI FOTOLAB

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    51

    Domyślnie

    Skontaktował się ze mną człowiek który jest zainteresowany pomocą prawną nam, jeśli zdecydujemy się na pozew zbiorowy. Cena takiej usługi będzie znana w momencie kiedy określimy ilość osób i kwotę jaką należy odzyskać. SZUKAM RÓWNIEŻ OSOBY Z POZNANIA KTÓRA BĘDZIE W STAŁYM KONTAKCIE Z MECENASEM.

    Zainteresowane osoby proszę aby kontaktowały się ze mną na priv i podały:

    Imię i Nazwisko:
    Telefon:
    Mail:
    Miejscowość z kodem pocztowym:
    Datę zamówienia sprzętu:
    Datę od której ubiegamy się od zwrot pieniędzy:
    Kwotę brutto:

    Uważam, że trzeba walczyć o swoje i nie odpuszczać. Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości.

  2. #12

    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Warszawa/Piastów
    Posty
    3

    Domyślnie

    A jednak... dziś dostałam aparat
    nie wiem czy spowodował to mój mail z informacją, że wybieram się na policję czy i tak by wysłali, grunt, że już po nerwach.
    Więc pędzę na forum dla początkujących hi hi.

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    51

    Domyślnie

    gratulacje... ja ani kasy ani aparatu

  4. #14
    Coś już napisał Awatar Mateusz87
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    78

    Domyślnie

    Ja niedawno chciałem nabyć u nich speedlite'a 430exII, bo wg. moich skromnych obliczeń oszczędzałem całe 100 złotych w stosunku do średniej ceny tych lamp w innych sklepach. Kiedy już zaznaczyłem opcję "płatność przy odbiorze" cena za transport poszybowała o owe 100 zł, które miałem zaoszczędzić ! Był to wyraźny komunikat z ich strony - "Lepiej będzie, jak nam od razu przelejesz pieniądze". Dlatego wolałem zaopatrzyć się w tym wypadku na cyfrowe ... Teraz z ciekawości powtórzyłem tę operację na stronie fotolabu i obecny koszt wysyłki przy opcji pobrania wynosi już tylko 50 pln ...

  5. #15
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mateusz87 Zobacz posta
    Teraz z ciekawości powtórzyłem tę operację na stronie fotolabu i obecny koszt wysyłki przy opcji pobrania wynosi już tylko 50 pln ...
    I tak drogo. Powinna to być kwota ~35 zł lub niżej, zależnie od wynegocjowanych warunków.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  6. #16
    Coś już napisał Awatar Mateusz87
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    78

    Domyślnie

    Bo w dalszym ciągu socjotechnika w przypadku osób liczących się z każdą wydawaną złotówką jest taka, żeby przelać im z miejsca pieniądze, bo to jest OSZCZĘDNOŚĆ. O konsekwencjach tejże oszczędności możemy poczytać powyżej :/

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    I tak drogo. Powinna to być kwota ~35 zł lub niżej, zależnie od wynegocjowanych warunków.

  7. #17
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie

    @ lukasz57-90 - jeśli już sprawa pójdzie w kierunku pozwu zbiorowego to lepiej sami poszukajcie sobie prawnika niż dajcie się kusić "z zewnątrz"m jest szanasa, że znajdziecie taniej - taka moja rada.
    Sorry za OT

  8. #18
    Coś już napisał Awatar Mateusz87
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    78

    Domyślnie

    Swoją drogą ciekawe jakby zareagowali, gdyby tak zamówić u nich taki skromny zestaw Canon EOS 5D Mark II + EF 24-70mm f/2,8L USM jednocześnie zastrzegając sobie odbiór osobisty w siedzibie firmy.

  9. #19

    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Warszawa/Piastów
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz57-90 Zobacz posta
    gratulacje... ja ani kasy ani aparatu
    Łukasz, trzymam kciuki.
    W UOKiK-u polecili mi wysłać pismo (najlepiej z potw. odbioru) o zerwaniu umowy na podstawie art 491 KC, w którym wyznaczam termin na oddanie kasy, A jak to nie pomoże to zwrócenie się do lokalnego rzecznika praw konsumenta.

    Na szczęście pomógł mail napisany pod wpływem emocji

    Powodzenia!!!

  10. #20
    Początki nałogu Awatar Bogdan56_Ch
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Chrzanów
    Posty
    377

    Domyślnie

    Ja nigdy nie przelewam kasy, wolę dopłacic i odebrać od kuriera. Zabezpieczam się w jakimś stopniu przed cwaniactwem i wałkami.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •