Strona 13 z 372 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 3719

Wątek: 5DmkIII w praktyce

  1. #121
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Nie sądzę aby zakup 5 d mkIII coś zmienił w jakości fotografii. Jeśii ktoś nie umiał poprzednią wersją to i 5 d mk XXXII nie będzie umiał Oko robi fotkę (no może też Lightroom ) aparat jest gdzieś tam ciut dalej
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  2. #122
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lens armstrong Zobacz posta
    A czy LR 3.6 również będzie miał taką możliwość, czy kroi się kolejny wydatek?
    Nie tylko LR4+ i ACR 6.7+
    the silence is deafening

  3. #123
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zanussi Zobacz posta
    Nie sądzę aby zakup 5 d mkIII coś zmienił w jakości fotografii. Jeśii ktoś nie umiał poprzednią wersją to i 5 d mk XXXII nie będzie umiał Oko robi fotkę (no może też Lightroom ) aparat jest gdzieś tam ciut dalej
    To jest takie samo pitole^H^H^Hgeneralizowanie, jak twierdzenie że aparat sam robi zdjęcia, a fotograf tylko naciska spust.
    Lepszy sprzęt nie pomoże w prawidłowym kadrowaniu, nie nauczy kompozycji itp., ale w całej reszcie różnica będzie/może być znaczna.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  4. #124
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zanussi Zobacz posta
    Nie sądzę aby zakup 5 d mkIII coś zmienił w jakości fotografii. Jeśii ktoś nie umiał poprzednią wersją to i 5 d mk XXXII nie będzie umiał
    Pitu-pitu. Ja wielu zdjęć nie mam (a mogłem mieć), bo zanim AF 5DII się wyrobił, to obiektu już nie było w polu widzenia. Wiem, że mogłem w tych przypadkach ostrzyc ręcznie, tak jak to robiłem przed laty i bym się wyrobił. Ale...
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  5. #125
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Pitu pitu. Najłatwiej jest zwalić winę na sprzęt.
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  6. #126
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Pitu-pitu. Ja wielu zdjęć nie mam (a mogłem mieć), bo zanim AF 5DII się wyrobił, to obiektu już nie było w polu widzenia. Wiem, że mogłem w tych przypadkach ostrzyc ręcznie, tak jak to robiłem przed laty i bym się wyrobił. Ale...
    Dokładnie. Tak sobie liczę przez te 3 lata ile swietnych ujęć 5d2 nie zdążył zrobić. Gdyby mu się udało i bym te zdjęcia sprzedał to by było na nowy aparat ..
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  7. #127
    Początki nałogu Awatar krzychoo
    Dołączył
    May 2007
    Wiek
    47
    Posty
    349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ripek Zobacz posta
    Dokładnie. Tak sobie liczę przez te 3 lata ile swietnych ujęć 5d2 nie zdążył zrobić. Gdyby mu się udało i bym te zdjęcia sprzedał to by było na nowy aparat ..
    Głos rozsądku. Zawodowcom sprzęt zarabia kasę, jeśli nowy korpus może to robić lepiej to taka inwestycja jest opłacalna. Proste.
    Fotografia dzikiej przyrody GALERIA CB

  8. #128
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zanussi Zobacz posta
    Pitu pitu. Najłatwiej jest zwalić winę na sprzęt.
    Nie wiem, czy zauważyłeś, że jestem jedną z ostatnich osób, które zwalają tutaj winę na sprzęt. Nie da się jednak zaprzeczyć, że AF w mkII nie jest demonem prędkości. I nie trzeba dużo, wystarczy dzieciak jadący do Ciebie na chodziku więc wcale nie za szybko, z odległości 3 metrów, w niezbyt jasnej scenerii mieszkania w bloku, żebyś nie zdążył zrobić mu ostrego zdjęcia. Po prostu. Są ograniczenia, na które się nie poradzi. Można nauczyć się je obchodzić, ale jest limes inferior i koniec.
    Ten powolny AF to jedyne, co przeszkadza mi w 5DII i skłania, żebym myślał o nowej "piontce".
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  9. #129
    Coś już napisał Awatar RUTRA007
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    52

    Domyślnie

    [QUOTE=woyd;1061115]Już jest - zobacz w ceneo na przykład, i to w bardzo dobrej cenie
    Zachęcony tym wpisem zajrzałem i faktycznie, zeszli w dół z ceną, podczas gdy niektórzy już podwyższyli (w tym niestety nasz forumowy kolega :cool. kiedyś relacja była 11990 - ponad 13tys., a teraz 12890 - 12990.
    Rutra007

  10. #130
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Niedługo AF nowej piątki będzie także za wolny... to się nigdy nie skończy
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

Strona 13 z 372 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •