Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: 300d + kit, dobre ceny?

  1. #21

    Domyślnie

    dokładnie, ryzyko, że sprzęt rozwali się w przeciągu dwóch lat jest astronomicznie mała,
    nigdy nie przykładałem uwagi do gwarancji, dyskont na cenie równoważy ewentualne ryzyko
    Podobnie mysle I za te 3400 nawet nie kupie uzywanego bez gwarancji (chociaz by i takiej), wiec w moim przypadku raczej sie oplaca.

    Pozdrawiam

  2. #22
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    kazdy serwis wymaga przynajmniej kopii dowodu zakupu przy reklamacji - inaczej mozesz o takowej zapomniec.. mam doczynienia z seriwsami na codzien i wiem jakimi prawami sie rzadza reklamacje sprzetu foto w naszym pieknym kraju..

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    kazdy serwis wymaga przynajmniej kopii dowodu zakupu przy reklamacji - inaczej mozesz o takowej zapomniec.. mam doczynienia z seriwsami na codzien i wiem jakimi prawami sie rzadza reklamacje sprzetu foto w naszym pieknym kraju..
    ja tam mam, z Fotojokera w Kolonii...

    [ Dodano: 30 Sierpień 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    po co? 3400 za taki syf to i tak sporo..
    wiesz, są ludzie, którzy ciągle wierzą w ten aparat ...

  4. #24
    Uzależniony Awatar eternus
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Kraków / Tarnów
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    wiesz, są ludzie, którzy ciągle wierzą w ten aparat ...
    Czytalem nieco na forum Twoja krytyke 300d. I rozumiem, ze dla bardzo wymagajacych uzytkownikow (do ktorych, jak mi sie wydaje, Ty nalezysz) ten aparat jest za slaby. Jednak glosy krytykujace go sa w zdecydowanej mniejszosci. I w tej grupie uzytkownikow, do ktorej jest adresowany sprawdza sie dobrze.

    Dlatego glosy o tym, ze jest on calkowicie do niczego wydaja mi sie byc mocno przesadzone. Ale sam w najblizszych dniach sprawdze to empirycznie. Poza tym nie rozumiem, tego dlaczego tak usilnie pelnisz misje "nawracania" ludzi ze zlej drogi 300D...
    EOS 300D + dotatki + Digital Ixus
    "Zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, który ośmieli się powiedzieć,
    że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. (Albert Camus)

  5. #25
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    tytus.. to byla ironia.. :P

  6. #26
    Uzależniony Awatar eternus
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Kraków / Tarnów
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    nie, realizującym gwarancję jest serwis Canon Polska, sklep nie ma z tym nic wspólnego, on tylko sprzedaje produkty Canona w porozumienia z generalnym dystrybutorem na Polskę i w związku z tym taki zakup podlega serwisowi firmowemu...
    Tak - w normalnych warunkach. Ale tutaj gosciu sprzedaje aparat bez rzeczywistej gwarancji (czyli dla Canona gwarancja na ten aparat nie istnieje), tylko on deklaruje, ze jego firma swiadczyc bedzie serwis gwarancyjny. Bo oczywiscie kupujac "normalnie" w sklepie X czy Y i tak gwarancje realizowac bedzie Canon Polska.
    EOS 300D + dotatki + Digital Ixus
    "Zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, który ośmieli się powiedzieć,
    że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. (Albert Camus)

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eternus
    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    wiesz, są ludzie, którzy ciągle wierzą w ten aparat ...
    Czytalem nieco na forum Twoja krytyke 300d. I rozumiem, ze dla bardzo wymagajacych uzytkownikow (do ktorych, jak mi sie wydaje, Ty nalezysz) ten aparat jest za slaby. Jednak glosy krytykujace go sa w zdecydowanej mniejszosci. I w tej grupie uzytkownikow, do ktorej jest adresowany sprawdza sie dobrze.

    Dlatego glosy o tym, ze jest on calkowicie do niczego wydaja mi sie byc mocno przesadzone. Ale sam w najblizszych dniach sprawdze to empirycznie. Poza tym nie rozumiem, tego dlaczego tak usilnie pelnisz misje "nawracania" ludzi ze zlej drogi 300D...
    o przepraszam, nikogo nie odwodzę, ja marudzę wyłącznie nad moim prywatnym aparatem

    [ Dodano: 30 Sierpień 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    tytus.. to byla ironia.. :P
    dobra dobra, nie wykręcaj się teraz Shrek...

  8. #28
    Uzależniony Awatar eternus
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Kraków / Tarnów
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    o przepraszam, nikogo nie odwodzę, ja marudzę wyłącznie nad moim prywatnym aparatem
    Hmmm... powiedzmy, ze ja odnioslem nieco inne wrazenie. Ale w sumie od tego sa fora dyskusyjne, aby... dyskutowac Jedni beda piac z zachwytu nad 300d inni wieszac na nim psy, a prawda... a prawda, tak jak zwykle, pewnie lezy gdzies po srodku.
    EOS 300D + dotatki + Digital Ixus
    "Zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, który ośmieli się powiedzieć,
    że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. (Albert Camus)

  9. #29
    Początki nałogu Awatar santiblue
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    322

    Domyślnie Re: 300d + kit, dobre ceny?

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Czesc

    Sprzedaje wlasnie swoj aparat i na 90% kupie canona 300d + kit. Wielu z Was posiada ten model, wiec moze orientujecie sie, gdzie można najtaniej kupic ten aparat (tip, sklep internetowy, inne )?
    Narazie najlepsza oferte znalazlem na allegro za 3400 zl pod linkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30154185

    Pozdrawiam
    Konrad L
    Ten sprzedawca to ok gosc. Cene mozna ugadac. Mialem od niego 300D a potem kupilem u niego 10d. Ja go polecam. jest ok. a za 3400 to i ja Ci moge 300D sprzedac takiego jak on z roczna gwarancja Ryski minimalne od spodu a reszta jak fabryczny. Obiektyw funkiel nie uzywany.
    dSLR + coś tam...

  10. #30
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tytus
    o przepraszam, nikogo nie odwodzę, ja marudzę wyłącznie nad moim prywatnym aparatem
    Ktory dodatkowo jest najprawdopodobniej uszkodzony o czym dowiedlismy w watku o zmiennym naswietlaniu przez twoj model

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •