Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: 300d + kit, dobre ceny?

  1. #11

    Domyślnie

    to super, dzieki za info

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie Re: 300d + kit, dobre ceny?

    Cytat Zamieszczone przez p13ka
    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Narazie najlepsza oferte znalazlem na allegro za 3400 zl pod linkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30154185
    Znam kogoś kto kupił 300d+kit u tego sprzedawcy jest bardzo zadowolony. Z tego co wiem to sprzęt dotarł w ciągu 24h, nówka z gwarancją a te ryski, o których pisze sprzedawca są śmiechu warte :P . Sam widziałem.
    Ten ktos to ja . Kupilem 300D tydzien temu wlasnie od tego gostka. Sprzet dostalem blyskawicznie a ryski o ktorych mowa w aukcji rzeczywiscie sa smiechu warte. Naprawde bardzo udany zakup.

  3. #13
    Uzależniony Awatar eternus
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Kraków / Tarnów
    Posty
    668

    Domyślnie

    Problem jest tu tylko z gwarancja, bo cena jest rzeczywiscie rewelacyjna.

    Otoz to co gosciu oferuje to NIE JEST gwarancja Canona, tylko jakiejs tam jego firmy. Czyli de facto gwarancji nie ma. Ale jesli komus to nie przeszkadza, to nic tylko kupowac. Ja osobiscie bym sie nie odwazyl.
    EOS 300D + dotatki + Digital Ixus
    "Zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, który ośmieli się powiedzieć,
    że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. (Albert Camus)

  4. #14

    Domyślnie

    tak, wiem o tym, ale cos za cos...

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eternus
    Problem jest tu tylko z gwarancja, bo cena jest rzeczywiscie rewelacyjna.

    Otoz to co gosciu oferuje to NIE JEST gwarancja Canona, tylko jakiejs tam jego firmy. Czyli de facto gwarancji nie ma. Ale jesli komus to nie przeszkadza, to nic tylko kupowac. Ja osobiscie bym sie nie odwazyl.
    No a jesli kupujesz normalnie w sklepie to tez przeciez dostajesz gwarancje wlasnie z tego sklepu. Podsteplowana i podpisana przez ten sklep.

  6. #16
    Uzależniony Awatar eternus
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Kraków / Tarnów
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tpop
    No a jesli kupujesz normalnie w sklepie to tez przeciez dostajesz gwarancje wlasnie z tego sklepu. Podsteplowana i podpisana przez ten sklep.
    Dowd zakupu ze sklepu + gwarancje producenta (Canona) podbita przez ten sklep, ale realizowana przez Canona.

    Bo dzwonie do goscia i sie pytam o dowod zakupu, bo Canon respektuje tylko wtedy gwarancje, a on na to: "a kto panu powiedzial, ze to gwarancja Canona, to jest gwarancja moejej firmy!". Podobnie jest u niektorych TIPow, jak zauwazylem - "moja pisemna/ustna gwarancja".

    Dla mnie to taka gwarancja po prostu nie istnieje, bo nie liczylbym na wiele (a wlasciwie na nic), jesli gosciu chcialby naprawiac sprzez z lutownica i papierosem w rece

    Oczywicie cos za cos - dobra cena za ryzyko. Ale ja jak juz wspominalem - jestem strachliwy
    EOS 300D + dotatki + Digital Ixus
    "Zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, który ośmieli się powiedzieć,
    że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. (Albert Camus)

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie Re: 300d + kit, dobre ceny?

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Czesc

    Sprzedaje wlasnie swoj aparat i na 90% kupie canona 300d + kit. Wielu z Was posiada ten model, wiec moze orientujecie sie, gdzie można najtaniej kupic ten aparat (tip, sklep internetowy, inne )?
    Narazie najlepsza oferte znalazlem na allegro za 3400 zl pod linkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30154185

    Pozdrawiam
    Konrad L
    3400 zł



    boszszsz, że ja trzech miesięcy nie poczekałem echhhhhh

    [ Dodano: 30 Sierpień 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Moje zainteresowania to glownie macro (robale itp...) wiec sam rozumiesz ze w zime raczej ciezko na jakiegos kandydata do zdjec trafic.

    Pozdrawiam
    to dobrze się zastanów nad zakupem, bo musisz mieć porządne szkło makro by robić zdjęcia robakom 300D
    samo szkło KITowe do tego nie nadaje się, a na obiektyw EF-s nie da się założyć pierścieni...

  8. #18
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    po co? 3400 za taki syf to i tak sporo..

  9. #19

    Domyślnie Re: 300d + kit, dobre ceny?

    3400 zł



    boszszsz, że ja trzech miesięcy nie poczekałem echhhhhh
    dlatego sie wlasnie boje kupic teraz aparat

    to dobrze się zastanów nad zakupem, bo musisz mieć porządne szkło makro by robić zdjęcia robakom 300D
    samo szkło KITowe do tego nie nadaje się, a na obiektyw EF-s nie da się założyć pierścieni...
    Po zimie kupie jakas Cosine 100/3.4 z soczewka 1:1 bez 1:2

    Pozd
    Konrad L

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar Tytus
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    51
    Posty
    1 358

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    tak, wiem o tym, ale cos za cos...
    dokładnie, ryzyko, że sprzęt rozwali się w przeciągu dwóch lat jest astronomicznie mała,
    nigdy nie przykładałem uwagi do gwarancji, dyskont na cenie równoważy ewentualne ryzyko

    [ Dodano: 30 Sierpień 2004 ]
    Cytat Zamieszczone przez tpop
    Cytat Zamieszczone przez eternus
    Problem jest tu tylko z gwarancja, bo cena jest rzeczywiscie rewelacyjna.

    Otoz to co gosciu oferuje to NIE JEST gwarancja Canona, tylko jakiejs tam jego firmy. Czyli de facto gwarancji nie ma. Ale jesli komus to nie przeszkadza, to nic tylko kupowac. Ja osobiscie bym sie nie odwazyl.
    No a jesli kupujesz normalnie w sklepie to tez przeciez dostajesz gwarancje wlasnie z tego sklepu. Podsteplowana i podpisana przez ten sklep.
    nie, realizującym gwarancję jest serwis Canon Polska, sklep nie ma z tym nic wspólnego, on tylko sprzedaje produkty Canona w porozumienia z generalnym dystrybutorem na Polskę i w związku z tym taki zakup podlega serwisowi firmowemu...

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •