Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: 300d + kit, dobre ceny?

  1. #1

    Domyślnie 300d + kit, dobre ceny?

    Czesc

    Sprzedaje wlasnie swoj aparat i na 90% kupie canona 300d + kit. Wielu z Was posiada ten model, wiec moze orientujecie sie, gdzie można najtaniej kupic ten aparat (tip, sklep internetowy, inne )?
    Narazie najlepsza oferte znalazlem na allegro za 3400 zl pod linkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30154185

    Pozdrawiam
    Konrad L

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie Re: 300d + kit, dobre ceny?

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Narazie najlepsza oferte znalazlem na allegro za 3400 zl pod linkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30154185
    Pozdrawiam
    Konrad L
    Cena 3400 za 300D z KIT-em to swietna sprawa dla kupujacego. A ten sprzedawca byl juz chyba polecany na Forum... Bierz i rób fotki, sezon sie konczy
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba tak zrobie... Tylko musze jeszcze swoj aparat sprzedac Boje sie wlasnie konca sezonu... Kupie na zime 300d i bedzie lezal pol roku a cena bedzie spadac

    Pozdrawiam
    Konrad L

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Boje sie wlasnie konca sezonu... Kupie na zime 300d i bedzie lezal pol roku a cena bedzie spadac
    LOL, ciekawe podejscie do tematu.
    Musisz sie z tym pogodzic, ze aparat to nie inwestycja. Bedzie tanszy, ale nie bedzie robic gorszych zdjec, zapewniam Cie. A Ty bedziesz miał czas na podniesienie swojej wiedzy, opanowanie obslugi, przyzwyczajenie sie do sprzetu itp. Poza tym w zimie tez mozna robic fajne fotki, nikt nie zamyka aparatu w szafie na poczatku listopada :-)
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  5. #5

    Domyślnie

    Juz mam doswiadczenie w kupowaniu we wrzesniu i wiem ze to nie inwestycja ale... Rok temu kupilem tak Nikona 990 i przez zime byla nerwowka I szczerze mowiac to przez zime sie nie narobilem fotek (przynajmniej takich nadajacych sie do pokazania), chociaz musze przyznac ze bardzo bardzo dobrze poznalem aparat Wiem ze z funkcjonalnosci aparatu nic nie ubedzie, a w przypadku 300d nawet moze przybedzie i to mnie wlasnie pociesza

    Pozdrawiam

  6. #6
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    nie uznaje czegos takiego jak sezony w fotografii.. zdjecia robi sie caly rok.. to nie wedkarstwo ze woda zamarza i trzeba lapac z przerebla.. ani lowiectwo ze sa okresy ochronne...

  7. #7

    Domyślnie

    Moje zainteresowania to glownie macro (robale itp...) wiec sam rozumiesz ze w zime raczej ciezko na jakiegos kandydata do zdjec trafic.

    Pozdrawiam

  8. #8
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    trzeba poszerzeac swoje horyzonty.. znajdz w zimie i jesienia inny temat do focenia.. moze tez jakies macro? po co sie ograniczac?

  9. #9

    Domyślnie

    Nawet sie ksiazek troche naczyatalem o widoczkach Moze i zmia sprobuje swoich sil w innej dziedzinie niz macro Jak narazie to na ponad 150 fotek w galerii nie mam zadnego zimowego Tak sobie mysle ze mala GO moze byc pomocna w fotkach w troche wiekszej skali niz macro...

    Zobaczymy jak to bedzie

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar p13ka
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    56
    Posty
    1 013

    Domyślnie Re: 300d + kit, dobre ceny?

    Cytat Zamieszczone przez konradl
    Narazie najlepsza oferte znalazlem na allegro za 3400 zl pod linkiem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30154185
    Znam kogoś kto kupił 300d+kit u tego sprzedawcy jest bardzo zadowolony. Z tego co wiem to sprzęt dotarł w ciągu 24h, nówka z gwarancją a te ryski, o których pisze sprzedawca są śmiechu warte :P . Sam widziałem.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •