Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Uchwyt do zawieszenia tła - czy to zda egzamin?

  1. #11
    Dopiero zaczyna Awatar qbanez
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    37

    Domyślnie

    Dlatego tło by było pod statywem - potrzebuję białe tło by skadrować twarz, nikt nie musi na tym tle stawać... Nic nikomu nie próbuję udowodnić, próbuję tylko zasięgnąć opinii kogoś kto tego patentu z powodzeniem, lub bez powodzenia używał

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie

    Białe tło, tylko twarz, lekkie, poręczne - wypisz wymaluj opis blendy ;-)
    Stoi sama (wystarczy o cokolwiek oprzeć) albo można powiesić, tylko sensowny rozmiar to 2x drożej (aha, i jednak widać zagniecenia = trzeba doświetlić).

  3. #13
    Bywalec Awatar ToleDo
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    56
    Posty
    119

    Domyślnie

    Konkretnie tego modelu nie używałem, ale miałem średnia przyjemność korzystać z czegoś bardzo podobnego.
    Poprawianie co kilka minut tła...
    obawa ze zaraz spadnie ...

    Dziękuje, nie skorzystam z tego nigdy więcej, wolę targać zestaw do teł niż mieć zdezorganizowaną sesje.
    Każdy ma takiego
    ToleDo
    na jakiego sobie zasłużył.

    500D +kit +sigma70-300 APO DG

  4. #14

    Domyślnie

    Nożem też można jeść ziemniaki...

    To nie jest do zawieszania tła, tylko do położenia nierozwiniętej rolki z tyłu poprzeczki.
    canon, olympus

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Krakówek
    Posty
    352

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbanez Zobacz posta
    to dobry pomysł? Czy tło na tym nie będzie się źle układało? Pomysł z takim uchwytem wydaje mi się bardzo fajny - nie wiele trzeba kupować, nie wiele trzeba wydać, a i wygląda to jakoś.
    yyy... jak Ci napisze, ze to zly pomysl, i zebys przyoszczedzil jeszcze 100 zeta, to posluchasz?

    Ale jak juz chcesz 'po kosztach' to kup dodatkowy statyw i rurke do ubran w markecie budowlanym albo ksztaltke 2 metrowa (o przekroju litery C) do mebli magazynowych/sklepowych
    Cenowo niewiele drozej, a tak samo mobilne, jak masz pomysl to zrobic (bo przeciez tlo i tak musisz miec na tubie, do tego uchwytu, co chcesz go sobie kupic).
    Ostatnio edytowane przez sylwek2k ; 09-03-2012 o 19:05

  6. #16
    Początki nałogu Awatar biodar
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: Uchwyt do zawieszenia tła - czy to zda egzamin?

    zobacz parametry tego czegoś
    Studyjne lampy błyskowe ELFO

    udźwig do 2 kg no i nawet jak położysz jakoś rolkę to wystające dwa druty mogą zdeformować swobodny zwis tła czyli będzie pofalowane. Lepiej chyba powiesić na tym białą blendę skoro tylko do twarzy

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Uchwyt do zawieszenia tła - czy to zda egzamin?

    @biodar: pomijając Twoją archeologię (wątek sprzed czterech lat), czy sprawdziłeś pierwsze dwa linki zamieszczone przez pytającego?

  8. #18
    Początki nałogu Awatar biodar
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: Uchwyt do zawieszenia tła - czy to zda egzamin?

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    @biodar: pomijając Twoją archeologię (wątek sprzed czterech lat), czy sprawdziłeś pierwsze dwa linki zamieszczone przez pytającego?
    Oczywiście, że sprawdziłem - to te same uchwyty i to samo odniesienie. Nie wiem dlaczego podany przez mnie link wyświetla się w skrócie jako "Studyjne lampy Elfo" ale jak go otworzysz to pojawia się ten sam uchwyt a nie jakieś lampy.

    Co do "archeologii" - masz rację ale też nie wiem skąd ten wątek wyskoczył mi na pierwszej stronie nieprzeczytanych .. No to się do niego odniosłem nie do końca patrząc na dokładną datę - zgadzał się miesiąc i dzień - tylko rok widzę że nie bardzo

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •