Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: [tenkonikniki ] EWA

  1. #11

    Domyślnie

    Łorany, ale obrobione foty. Sam plastik fantastik. Niektóre zdjęcia nie wygladają nawet jakby były robione w plenerze tylko w studio.
    Osobiście nie trafia do mnie taki przesadyzm w używaniu photoshopa...
    Ale same w sobie portrety są ok. Tylko nie zapadają w pamięć.

  2. #12

    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Rybnik
    Posty
    0

    Domyślnie

    Dla mnie faworytem jest zdjęcie numer 8. Ma ładne kolorki, ładną głębie. Wydaje mi się, że ostrość minimalnie zeszła bardziej na spodnie i bluzkę niż na oczy, ale nie jestem tego dokładnie na netbooku stwierdzić
    Zdjęcia 1-4 ładne, ale niepotrzebnie jest rozświetlona twarz

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smigaczka Zobacz posta
    Łorany, ale obrobione foty. Sam plastik fantastik. Niektóre zdjęcia nie wygladają nawet jakby były robione w plenerze tylko w studio.
    Osobiście nie trafia do mnie taki przesadyzm w używaniu photoshopa...
    Ale same w sobie portrety są ok. Tylko nie zapadają w pamięć.
    Tak ,masz racje nie każdemu może się podobać, ale się nie wstydzę tego, bo dopiero zaczynam sztukę z programem i fotografią teraz wiem że to było złe i wielu ludziom się nie podoba, szkoda że to popsułem.(szkoda że już nie ma rawów) Już tak ostro nie polecę suwaczkami .
    Dziękuje wszystkim za opinie i wskazówki. Miłego.

  4. #14

    Domyślnie Marcin

    Zdjęcia robione Canon EOS 550D + stałka c 85 1,8. Biegać za dwuletnim maluchem ze stałką to nie lada wyzwanie.
    Fotki robiliśmy na placu zabaw, było trochę deszczowo, na niektórych zdjęciach są złapane krople deszczu co dodaje klimatu.

    Czy się udało oceńcie sami.


    10.


    11.


    12.


    13.


    14.


    15.


    16.


    17.


  5. #15
    Awatar Mojwa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Luboń k/Poznania
    Posty
    6

    Domyślnie

    ostatnie zdjęcie najlepsze, świetne kolorki
    500d + KIT + 50/1.8 + Super-Takumar 50/1.4 + Samyang 85/1.4 + Speedlite 430 EZ

  6. #16

    Domyślnie

    Fajnie że się podoba. Dziękuję.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Zdjęcia robione Canon 550D ,stałka-50 1,4 plus lampa 430 z parasolką ustawiona na 1/64

    Dziecię miało mieć robione zdjęcia w swym niemowlęcym śnie ale było tak ciekawe co dzieje się wokół że aśkać nie chciało i troszkę pomieszało nam plany, udało nam się trochę ujęć zrobić, więc oceniajcie. Miłego.


    18.


    19.


    20.


    21.


    22.

    Ostatnio edytowane przez tenkonikniki ; 06-05-2012 o 17:20 Powód: Automerged Doublepost

  7. #17
    Coś już napisał Awatar pathar
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    39
    Posty
    83

    Domyślnie

    Najfajniejsze są 8, 18, 20 i 22 moim zdaniem. Warto byłoby poszukać lepszych modelek(lub modeli), jest dużo osób z bogatszą mimiką.

  8. #18

    Domyślnie

    Dziękuje za odwiedziny

    ``Warto byłoby poszukać lepszych modelek(lub modeli), jest dużo osób z bogatszą mimiką.``

    nie sztuka robić zdjęcia osobie która jest fotogeniczna i jest modelką czy modelem, sztuką jest zrobić ładne zdjęcie każdemu i złapać tą jedną jedyną chwilę co zapiera dech w piersiach,

    na razie się uczę wiec próbuje na rodzinie i znajomych


    19.


    20.

    Ostatnio edytowane przez tenkonikniki ; 15-07-2012 o 10:43

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie

    19 jest fajne!

  10. #20
    Początki nałogu Awatar fotokor1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    373

    Domyślnie

    dla mnie 19 (ta z arką i bobasem) jest świetna
    Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 L, Canon 35 1.4 L, canon 17-40/4L, canon fish eye, 24-105/4L, Bilora 1122 i inne drobiazgi

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •