Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1273

Wątek: Canon 5d mark III - oficjalnie... i nieoficjalnie ;)

Widok wątkowy

  1. #11
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirco Zobacz posta
    Poza tym strasznie mnie wkurza i nie może pomieścić się w głowie to, że nowy sprzęt może być niedopracowany. Jest ISO, komputery, cały system testowania, testerzy zawodowi i na koniec coś jeszcze jest spie ... ne.
    No tego właśnie nie wiemy. Pamiętam przy premierze mkII ile było narzekania - też wyciekały jakieś niewiadomego pochodzenia zdjęcia mające pokazać, że to qpa jakich mało. Jednak jak się ludzi nauczyli obrabiać zdjęcia z tej puchy to się okazało, że można uzyskać całkiem niezłe efekty. Ostatnio już chodzą słuchy, że nabiera magii .

    BTW: co do mkIII niektóre jpg-i pokazują, że się da więc ja bym był spokojny.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 06-03-2012 o 22:16
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •