Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: ADOBE leci w kulki

Mieszany widok

  1. #1
    sv
    Guest

    Domyślnie ADOBE leci w kulki

    CS 5.5 Poduktion Premium:

    w stanach:
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...CS5_5_for.html

    799 x 3,25 = 2596,75 zł + VAT = 3194,- zł ale nie 9300,- zł !!!!!!!!

    u nas:
    http://www.cortland.pl/adobe-product...5-win-eng.html



    1 $ wychodzi po 11,66 zł. Adobe Polska - to zakrawa na kpinę! I oni się dziwią, że ludzie używają nielegalnego oprogramowania!
    Ostatnio edytowane przez sv ; 16-02-2012 o 14:58

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    48
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Popraw linki. Ale fucktycznie. Chyba im biedniejszy kraj tym drożej sprzedają.... Już wiem kto i po co podpisywał ACTA.
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  3. #3

    Domyślnie

    kupując legalną wersję w naszym cudownym kraju płacisz za wszystkich pracujących na piratach
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  4. #4
    sv
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    kupując legalną wersję w naszym cudownym kraju płacisz za wszystkich pracujących na piratach
    to co piszesz to już zupełna paranoja: gdyby cena była adekwatna do wartości tego softu, to nikt by nie piracił.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    kupując legalną wersję w naszym cudownym kraju płacisz za wszystkich pracujących na piratach
    tak może być , im większe piractwo danym kraju to tym większa cena aby wyjść na swoje. Najciekawsze będzie skutek tego, oby nie było jak z podnoszeniem podatków - do pewnego poziomu się sprawdza, wpływy rosną, a potem gwałtownie rośnie szara strefa i wpływy maleją

  6. #6
    Początki nałogu Awatar gervee
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szuler Zobacz posta
    kupując legalną wersję w naszym cudownym kraju płacisz za wszystkich pracujących na piratach
    Coś mi się wydaje, że w Stanach łączna liczba "piratów" przewyższa liczbę "piratów" w Polsce. W Stanach jest 311 mln ludzi, u nas 38 mln - nawet biorąc pod uwagę, że być może w Polsce jest większy odsetek "nielegalnych".
    ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

  7. #7
    Początki nałogu Awatar BartasPL
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    mazowieckie
    Wiek
    42
    Posty
    317

    Domyślnie ADOBE leci w kulki

    Wczoraj była promocja na B&H dla Lightrooma 3 za 69$
    http://www.canonrumors.com/2012/02/a...-for-69-at-bh/

    chciałem kupić, ale dla Polski z wysyłką i cłem cena wychodziła 230$ !!!

    Wersja elektroniczna w promocji 50% taniej w Adobe.pl kosztuje powyżej 650zł i to jest promocja 50%!!!!

    Dziadostwo! Przy takim podejściu dystrybutora 90% ludzi w tym kraju dalej będzie jechało na piratach :-?
    5DIII, EOS R, 15-35L IS RF, 24-70L II, 50L, 85L1.2 RF, 135A, 600EX-RT, 430EX III-RT, PRO-1, Eizo CG243W
    500px

  8. #8
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BartasPL Zobacz posta
    Wczoraj była promocja na B&H dla Lightrooma 3 za 69$
    http://www.canonrumors.com/2012/02/a...-for-69-at-bh/

    chciałem kupić, ale dla Polski z wysyłką i cłem cena wychodziła 230$ !!!

    Wersja elektroniczna w promocji 50% taniej w Adobe.pl kosztuje powyżej 650zł i to jest promocja 50%!!!!

    Dziadostwo! Przy takim podejściu dystrybutora 90% ludzi w tym kraju dalej będzie jechało na piratach :-?
    Wersja pudełkowa w promocji też kosztuje 50% ceny. Wysyłka jest za darmo
    Canon 50D + dodatki

  9. #9
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    305

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gervee Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, że w Stanach łączna liczba "piratów" przewyższa liczbę "piratów" w Polsce. W Stanach jest 311 mln ludzi, u nas 38 mln - nawet biorąc pod uwagę, że być może w Polsce jest większy odsetek "nielegalnych".
    Ale dokładnie z tych samych powodów łączna liczba legalnych użytkowników przewyższa ich liczbę w Polsce. Nie chodzi o to ILU jest użytkowników pirackiego softu, tylko ILE PROCENT wszystkich użytkowników oni stanowią.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  10. #10
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 706

    Domyślnie

    Wydjae mi się, że aż tak łatwo to nie możmy tego przeliczać, bo pewnie jeszcze jakieś inne opłaty dochodzą, ale przepaść jest IMHO nieadekwatna

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •