Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Firma mega-pixel

  1. #1

    Domyślnie Firma mega-pixel

    Propnuję wziąć poprawkę na wiatr (jak mawiaja lotnicy) przy kupowaniu w tej firmie.
    Towar - http://www.mega-pixel.pl/product-pol...5-F-F100-.html

    Wczoraj podczas rozmowy telefonicznej towar był i wszytko było ok.
    Dziś podczas zamawiania nikt nie odbierał tz. infolini, po jakimś czasie odebrał człowiek którego głos wskazywał na jedzenie "lanczu".

    Zadzwoniłem ponownie, niestety po długim czasie odebrał ten "niekompetentym" pan i d...pa.

    Wysłałem maila i co dostałem ...

    "witam pana, rozmawialismy wczoraj na temat pilota, niestety po zakonczonej rozmowie i sprawdzeniu sprzedazy okazalo sie ze zostaly juz kupione , nie ma identyfikacji numeru i nie moglem do pana oddzwonic, kolega w sklepie nie wiedzial o zaintnialej sytuacji i wprowadzil zamowienie. niestety juz nie mamy tych pilotow bedziemy mieli za okolo 30 dni, przepraszam za zamieszanie"

    Chciałem zwrócić uwagę na brak identyfikacji numeru!!!
    Mam wyłączone połączenie z telefonami anonimowymi bo nie cierpię dupków reklamowych, masz sprawę to dzwon i się przedstaw na wstępie.
    I co tu czytam ... firma ... i ma brak identyfikacji ?!
    Poprostu żenada.

    Piszę to dla tego by się zastanowić przed zakupami w tej firmie, a nóż sprzęt będzię uszkodzony ... a dodzwonić się to horror!

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    51
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Kupowałem u nich 2 razy. Próbuja byc bardzo profesjonalni, wymyslają madre procedury, ale w rzeczywistości tylko nieprawdopodobnie komplikują sprawę zamówienia, dostaje się sprzeczne majle, a na reklamację wysyłają taki sam bubel, jak ten reklamowany.
    Ogólnie, straciłem kompletnie ochotę na kontakty z ta firmą.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie

    A ja kupowałem kilkanaście razy = zero problemów.
    Marki trzy.

  4. #4
    Bywalec Awatar r3b
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    216

    Domyślnie

    Ja też tam pare razy kupowałem, ale zawsze odbierałem osobiście i też problemów nie było...

  5. #5
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Kupowałem u nich 2 razy. Próbuja byc bardzo profesjonalni, wymyslają madre procedury, ale w rzeczywistości tylko nieprawdopodobnie komplikują sprawę zamówienia, dostaje się sprzeczne majle, a na reklamację wysyłają taki sam bubel, jak ten reklamowany.
    Ogólnie, straciłem kompletnie ochotę na kontakty z ta firmą.
    Miałem dokładnie to samo. Wysłali mi reklamowany sprzęt z powrotem bez żadnej naprawy i próbowali ściemnić że wymienili na nowy. Dopiero jak im powiedziałem że spisałem numery seryjne i oznaczyłem pudełko w niewidocznym miejscu to zmienili zdanie. Dla mnie stracony czas i dodatkowe koszty wysyłek

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    40
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Ten sklep to dramat
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Lublin/Wawa
    Wiek
    43
    Posty
    43

    Domyślnie

    Kilka razy kupowałem tam różne akcesoria i odbierałem osobiście. Zawsze mogłem przetestować i nie tylko ten sprzęt który kupowałem ale np wyzwalacze które miałem zamiar kupić w przyszłości. Wiec od tej strony firma ma u mnie duży plus. Lecz kontakt telefoniczny czy mailowy - faktycznie pozostawia dużo do życzenia i trzeba na to brać poprawkę.
    60D + 400D(BG-E3) + macro-kit + T17-50 2.8 + C50/1.8 + C85 1.8 + T55-200 + Samyang 8mm FishEye + 580 EX II + YN565EX + YN560 II + Phottix Strato II Multi + pomniejsze gadżety

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    42
    Posty
    66

    Domyślnie

    Zamawiałem tam kilka razy i nie było problemów, za pierwszym razem chyba nawet przez ebay, bo mieli taniej niż na swojej stronie.

  9. #9
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    Kupowałem u nich, zero problemów, błyskawiczna wysyłka.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za ostrzeżenie, jak będę coś kupował na pewno prześwietlę ich dokładnie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •